Poznaliśmy możliwą datę premiery serii Galaxy S24

Poznaliśmy możliwą datę premiery serii Galaxy S24

Kolejny znany leakster udostępnił informacje na temat premiery następnej generacji flagowych smartfonów Samsunga. Co najważniejsze, pokrywają się one ze wcześniejszymi informacjami. Według nowych przecieków, debiut serii Galaxy S24 zostanie przyspieszony i odbędzie się już w styczniu. Mamy nawet datę.

Leakster zdradza możliwą datę premiery serii Galaxy S24

Chyba najgorętszą premierą w świecie smartfonów na początku przyszłego roku będzie ogłoszenie serii Galaxy S24. Według ostatnich doniesień, wydarzenie to odbędzie się o miesiąc wcześniej niż premiera linii Galaxy S23. Obecnie najnowsze flagowce Samsunga debiutowały w lutym tego roku. Kolejna generacja ma natomiast pojawić się w styczniu. Informacje te opublikował jeszcze wczoraj popularny leakster Revegnus. I chociaż nie podał on konkretnej daty, zrobił to ktoś inny. Kolejny znany leakster, Ice Universe, opublikował wpis, w którym poinformował, że chociaż nie ma jeszcze dokładnego terminu, urządzenia należące do rodziny Galaxy S24 prawdopodobnie zostaną przedstawione około 18 stycznia. 

Kolejny znany leakster, Ice Universe, opublikował wpis, w którym poinformował, że chociaż nie ma jeszcze dokładnego terminu, urządzenia należące do rodziny Galaxy S24 prawdopodobnie zostaną przedstawione około 18 stycznia. 

Nadchodzące flagowce Samsunga staną w szranki z iPhonami 15. Wszystko wskazuje na to, że nowe smartfony od Apple zaliczyły naprawdę świetny debiut, więc Samsungowi może nie być tak łatwo z nimi rywalizować. Mimo to, koreański gigant technologiczny nie rzuca ręcznika, a wręcz przeciwnie - przyspiesza premierę. Wygląda zatem, że Samsung jest naprawdę pewny możliwości swojej kolejnej flagowej serii. Jednym z najważniejszych pytań w temacie linii Galaxy S24 wciąż pozostaje to, czy zgodnie z licznymi pogłoskami, urządzenia korzystać będą z nowego chipu Exynos. Odpowiedź poznamy najpewniej jeszcze w tym roku.

Ponownie zobaczymy 3 modele

Jeśli chodzi o nową generację to nie spodziewamy się żadnych zmian w ilości oraz nazewnictwie modeli (oprócz wyższej o oczko cyferki na końcu). Podobnie jak w poprzednich latach, również w 2024 roku po raz kolejny powinniśmy zobaczyć łącznie 3 nowe smartfony, czyli: Galaxy S24, Galaxy S24+ oraz Galaxy S24 Ultra.

Ostatnio można je było nawet zobaczyć na liście certyfikatów 3C, gdzie ujawnione zostały także ich prędkości ładowania. Najwyżej pozycjonowany model w serii otrzymać ma tytanową ramkę, którą posiadają już iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max. Pytanie tylko jak ta zmiana wpłynie na koszt produkcji oraz finalną cenę w sklepie.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy możliwą datę premiery serii Galaxy S24

 0