Smartfony Galaxy S24 już w styczniu? Samsung ma przyspieszyć premierę

Smartfony Galaxy S24 już w styczniu? Samsung ma przyspieszyć premierę

Samsung może chcieć jak najszybciej rozpocząć rywalizację z niedawno wprowadzonymi iPhonami 15. Według nowych doniesień, produkcja części dla urządzeń z linii Galaxy S24 rozpocznie się już w przyszłym miesiącu. Co więcej, źródło podaje, że premiera nowych smartfonów może odbyć się o miesiąc wcześniej w porównaniu do tegorocznego przedstawienia serii Galaxy S23.

Samsung Galaxy S24 - nowe flagowce mogą zadebiutować wcześniej

Jeśli nowe doniesienia są zgodne z prawdą, to premiery kolejnej generacji flagowych smartfonów Samsunga możemy spodziewać się nieco wcześniej. Jeden z popularnych leaksterów, Revegnus, zdradził tym razem, że już w połowie października rozpocząć ma się produkcja części dla smartfonów z linii Galaxy S24. Na tym jednak nie koniec.

A ponieważ obecnie najnowsze "Galaktyki" pojawiły się w lutym 2023 roku, premiery linii Galaxy S24 powinniśmy oczekiwać już w styczniu 2024 roku.

Jak pisze Revegnus, oczekuje się, że Samsung wypuści urządzenia należące do serii Galaxy S24 nieco wcześniej. Dokładniej mówiąc, premiera ma zostać przyspieszona o miesiąc względem tegorocznego debiutu rodziny Galaxy S23. A ponieważ obecnie najnowsze "Galaktyki" pojawiły się w lutym 2023 roku, premiery linii Galaxy S24 powinniśmy oczekiwać już w styczniu 2024 roku.

Samsung mógł przyspieszyć premierę z uwagi na konkurencję

Decyzja o przyspieszonej premierze mogła zapaść w związku z popularnością, jaką cieszą się najnowsze iPhony 15. W sieci pojawiły się nagrania pokazujące tłumy ludzi czekających na swoją okazję do zakupu najnowszego smartfona od Apple w dniu rynkowej premiery. Samsung z pewnością nie chce przegapić okazji do rywalizacji z Apple w efekcie czego rodzinę Galaxy S24 możemy zobaczyć nieco wcześniej.

Do tej pory zdążyło pojawić się już całkiem sporo przecieków na temat nowej generacji flagowców Samsunga. Jakiś czas temu wyciekła nawet szczegółowa specyfikacja modelu S24 Ultra. Najciekawszym tematem w kwestii tych smartfonów wciąż pozostaje to, czy Samsung zdecyduje się na powrót do własnych chipów Exynos. Według niektórych plotek, seria S24 ma pojawić się w dwóch wariantach - z chipem Snapdragon 8 Gen 3 oraz Exynos 2400. O tym drugim sporo informacji zdradziły sierpniowe przecieki.

O tym czy linia Galaxy S24 pojawi się już w styczniu dowiemy się pewnie bliżej końca roku. Po drodze zobaczymy jeszcze premierę równie ciekawych flagowców od Google. Już 4 października zadebiutować mają Pixel 8 oraz Pixel 8 Pro. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Smartfony Galaxy S24 już w styczniu? Samsung ma przyspieszyć premierę

 0