Poznaliśmy wygląd najnowszych urządzeń Samsunga z serii Galaxy

Poznaliśmy wygląd najnowszych urządzeń Samsunga z serii Galaxy

Wydarzenie Galaxy Unpacked odbędzie się za 5 dni. W sieci już teraz widnieją rendery, prezentujące nadchodzące urządzenia Samsunga. Poznaliśmy wygląd smartfonów Galaxy Z Fold 4, Z Flip 4, a także zegarków Watch 5 i Watch 5 Pro oraz słuchawek Buds 2 Pro. Koreańczycy przygotowali kilka, ciekawie prezentujących się wariantów kolorystycznych.

Samsung przygotowuje się do jednego ze swoich ważniejszych wydarzeń, jakim jest Galaxy Unpacked, które odbędzie się już za 5 dni. W trakcie imprezy spodziewamy się prezentacji szeregu nowych produktów. Wygląd nadchodzących urządzeń poznaliśmy jednak nieco wcześniej, bowiem ich rendery dostępne są w sieci. Grafiki prezentują między innymi 2 smartfony: Galaxy Z Fold 4 oraz Z Flip 4. Pierwszy z nich będzie dostępny jedynie w 3 kolorach: złotym, grafitowym oraz czarnym. Na nieco bardziej wymyślne nazewnictwo kolorów musimy poczekać do premiery.

Na 5 dni przed wydarzeniem Galaxy Unpacked, w trakcie którego Samsung zaprezentuje swoje najnowsze produkty, do sieci wyciekły rendery prezentujące ich wygląd. W ofercie koreańskiej marki znajdziemy 2 nowe smartfony, smartwatche oraz słuchawki.

Samsung Galaxy Z Fold 4
Samsung Galaxy Z Flip 4
Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Fani kolorowych smartfonów będą zadowoleni z wyboru, jaki Samsung daje w przypadku modelu Z Flip 4. Urządzenie zostało przygotowane w 4 wariantach: fioletowym, złotym, błękitnym oraz czarnym. Przechodząc do zegarków, Galaxy Watch 5 Pro ma być dostępny jedynie w 2 wersjach. Dużo więcej kolorów odnajdziemy natomiast w podstawowej serii. W tym przypadku bez problemu będziemy w stanie dobrać wariant pasujący wyglądem do jednego z wymienionych smartfonów. Na kolejnych renderach widzimy jeszcze słuchawki Galaxy Buds 2 Pro.

Samsung Galaxy Watch 5
Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Samsung etui
Samsung paski

Do sprzedaży trafią 3 wersje różniące się zabarwieniem. To jeszcze nie koniec nowych produktów z oferty Samsunga, bowiem Koreańczycy przygotowali również zestaw akcesoriów dla poszczególnych urządzeń. Oprócz zestawu etui na smartfony, w sprzedaży dostępne będą także wymienne opaski do zegarków. Osoby zainteresowane nadchodzącą ofertą Samsunga nie będą musiały zbyt długo czekać. Tuż po prezentacji, sprzęt najpewniej w niedługim czasie trafi do sprzedaży.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy wygląd najnowszych urządzeń Samsunga z serii Galaxy

 0