Predator Days: Zagraj z Janem Błachowiczem i zdobądź sprzęt gamingowy marki Predator

Predator Days: Zagraj z Janem Błachowiczem i zdobądź sprzęt gamingowy marki Predator

Acer zaprasza na wydarzenie dla wszystkich fanów gamingu - Predator Days. Podczas eventu będzie można spotkać się z Janem Błachowiczem, mistrzem UFC i ambasadorem marki Predator, zagrać na stacjach gamingowych Predator Thronos Air oraz zdobyć wiele nagród. Partnerem eventu jest Carrefour Polska. Wydarzenie towarzyszy premierze w sieci sklepów Carrefour napoju energetycznego dla graczy Predator Shot w wersji bez cukru. W imprezie wezmą udział: ambasador marki Predator, Jan Błachowicz oraz influencer Smarte. Goście odwiedzający w dniach 18-19 czerwca 2021 r. strefę Predator w galerii Westfield Arkadia w Warszawie będą też mogli zdobyć atrakcyjne nagrody. Uczestnicy Predator Days będą mogli nie tylko zdobyć autograf sportowca, lecz również zmierzyć się z nim w wirtualnej rozgrywce i wygrać gamingowego laptopa Predator Helios 300 o wartości 4 999 zł.

Predator Days odbędą się w dniach 18-19 czerwca 2021 roku.

Predator Days: Zagraj z Janem Błachowiczem i zdobądź sprzęt gamingowy marki Predator

W planach jest także konkurs wiedzy o MMA i Janku Błachowiczu, w którym nagrodami będą myszki Predator Cestus 310. Udział Jana Błachowicza w Predator Days jest możliwy dzięki współpracy realizowanej pod hasłem "Odnajdź w sobie siłę". Jej przebieg można śledzić w mediach społecznościowych sportowca oraz na kanałach Predatora. Ponadto podczas imprezy odbędą się liczne quizy wiedzy o marce Predator. Na ich zwycięzców czekać będzie monitor Predator XB3 o wartości 1699 zł, 100 plecaków Predator Rolltop oraz 100 myszek Predator Cestus 310. W programie przewidziano także spotkanie z popularnym w świecie gamingu influencerem Smarte. Jest on wielkim miłośnikiem gier typu Battle Royal i FPS.

W ramach Predator Days udostępniona zostanie także strefa wolnego grania, w której skorzystać będzie można z futurystycznych stanowisk gamingowych Predator Thronos Air. Ich modułowa konstrukcja obejmuje m.in. regulowany fotel z funkcją masażu, profesjonalny pulpit oraz ramię, na którym umieścić można szerokokątny monitor 21:9 lub trzy mniejsze ekrany o proporcjach 16:9. Predator Days odbędą się w dniach 18-19 czerwca 2021 roku w hipermarkecie Carrefour w galerii Westfield Arkadia przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Strefa Predator czynna będzie w godzinach 9.00 – 20.00.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Predator Days: Zagraj z Janem Błachowiczem i zdobądź sprzęt gamingowy marki Predator

 0