Premiera Neon 750 RGB - słuchawki dla graczy od Genesis

Premiera Neon 750 RGB - słuchawki dla graczy od Genesis

Słuchawki dla graczy Genesis Neon 750 RGB to nowy, wokółuszny model, który staje na czele serii Neon. Producent deklaruje, że zarówno pałąk, jak i muszle, które poruszają się w osi pionowej, są obszyte skórą premium. Z kolei pokryte dyskretnym oplotem przewody mają być elastyczne i jednocześnie odporne na uszkodzenia mechaniczne. Genesis Neon 750 RGB został wyposażony w 50-milimetrowe przetworniki, a w komplecie znajduje się także podświetlenie RGB Prismo. Dzięki niemu słuchawki mogą zyskać bardziej indywidualny charakter i pozwolić użytkownikom na lepsze wyrażenie siebie. Sterowanie całością przeniesiono do pilota.

Słuchawki dla graczy Genesis Neon 750 RGB to nowy, wokółuszny model, który staje na czele serii Neon.

Premiera Neon 750 RGB - słuchawki dla graczy od Genesis

Korzystając z niego użytkownik może przełączać się pomiędzy dostępnymi nastawami iluminacji, zmienić głośność czy też wyciszyć dookólny mikrofon. W Genesis Neon 750 RGB jest on odłączany. Pozwala to na odłożenie elastycznego ramienia, na którym został osadzony, by nie wadziło ono, gdy nie jest używane. Łączność z PC odbywa się za pomocą kabla mini-jack 3,5 mm. Urządzenie jest wyposażone w 4-polową wtyczkę, którą dołączony adapter rozgałęzia na dwa złącza 3-pin. Do zasilania jest niezbędne złącze USB. Całkowita długość przewodu wraz z przejściówką wynosi 2,5 metra, a całość pokryto tekstylną plecionką.

Słuchawki dla graczy Genesis Neon 750 RGB mają trafić do sklepów w ciągu kilku najbliższych dni. Za produkt przyjdzie nam zapłacić około 229 złotych. Z innych propozycji Genesisa warto wymienić model Selen 400, czyli słuchawki bezprzewodowe słuchawki gamingowe. Można je sparować z PC i konsolami Nintendo Switch i PlayStation 4. Komunikacja odbywa się z wykorzystaniem odbiornika USB, a producent obiecuje do 15 godzin nieprzerwanej pracy. Producent życzy sobie za headset 349 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Premiera Neon 750 RGB - słuchawki dla graczy od Genesis

 0