Prince of Persia The Sands of Time Remake zalicza długie opóźnienie. Gra pokazana na zwiastunie

Prince of Persia The Sands of Time Remake zalicza długie opóźnienie. Gra pokazana na zwiastunie

Prince of Persia The Sands of Time Remake od początku walczy z problemami. Gra według pierwotnego planu powinna już dawno zadebiutować na rynku, jednak zmiana studia odpowiedzialnego za projekt i w zasadzie robienie większości rzeczy od nowa doprowadziły do przełożenia daty wydania. Niestety nie ma dobrych wieści dla graczy oczekujących tej produkcji.

Prince of Persia The Sands of Time Remake już po udostępnieniu pierwszego zwiastuna był krytykowany przez graczy głównie za oprawę graficzną, a dokładniej o obrany przez artystów styl. Ubisoft odbijał piłeczkę i twierdził, że wszystko jest w porządku, zaś grafika to po prostu czyjaś wizja. Najwyraźniej hejt poskutkował, bowiem francuski wydawca, który zamierzał wydać remake dawno temu, opóźnił debiut tytułu, a później zmienił studio za niego odpowiedzialne. Ostatnio podano okno premiery i wynika z niego, iż na produkcję jeszcze sobie poczekamy.

Prince of Persia The Sands of Time Remake zadebiutuje w 2026 roku.

Prince of Persia The Sands of Time Remake nie zostanie wydany w tym roku, ani nawet w przyszłym tylko w nieokreślonym 2026 r. Dwa lata to dalej sporo i nie ma gwarancji, że i ten termin zostanie dotrzymany, ale skoro opóźnienie pozostaje tak duże, to należy założyć, że zagramy za dwa lata.

Prince of Persia The Sands of Time Remake powstaje dość długo. Grę ogłoszono w 2020 roku, czyli cztery lata temu, z kolei za prace, które trwały dwa i pół roku odpowiadały indyjskie studia Ubisoft Pune oraz Ubisoft Mumbai. Premierę planowano na styczeń 2021 r.

Jednak po negatywnej reakcji na zwiastun gry debiut był kilkukrotnie przekładany, a w zeszłym roku ogłoszono, że obowiązki deweloperskie przejęło Ubisoft Montreal, twórcy oryginalnego Sands of Time z 2003 roku. I to była najlepsza w tym przypadku decyzja Ubisoftu.

W ubiegłym miesiącu Ubisoft twierdził, że nad projektem poczyniono znaczące postępy. Nadal jednak nie wiadomo jak konkretnie będzie wyglądał po tych wszystkich perypetiach.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Prince of Persia The Sands of Time Remake zalicza długie opóźnienie. Gra pokazana na zwiastunie

 0