Promocja MSI - kup komputer Nightblade MI3 i zgarnij zestaw Fortnite

Promocja MSI - kup komputer Nightblade MI3 i zgarnij zestaw Fortnite

MSI zorganizował kolejną promocję, która tym razem powinna zainteresować osoby poszukujące nowego komputera, a do tego lubiące bijącego rekordy popularności Fortnite. Nabywając zestaw MSI Nightblade MI3 w dniach od 28 stycznia do 3 marca 2019 roku zgarniemy całkowicie bezpłatnie pakiet gadżetów związanych z popularnym battle royale, w tym przypadku są to: koszulka oraz szalik. Warto podkreślić, że łączna wartość tych gratisów wynosi 220 złotych. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w akcji, to musicie nabyć komputer w jednej z sieci sklepów RTV EURO AGD. Po dokonaniu transakcji należy też udać się na oficjalną stronę promocji organizowanej przez MSI i wypełnić udostępniony specjalnie przez firmę formularz podając w nim m.in. swoje dane czy potwierdzenie dokonanego zakupu.

W ramach nowej promocji organizowanej przez MSI kupując w wybranej sieci sklepów komputer MSI Nightblade MI3 otrzymamy całkowicie za darmo zestaw gadżetów związanych z Fortnite.

Promocja MSI - kup komputer Nightblade MI3 i zgarnij zestaw Fortnite

Należy pamiętać, że weryfikacja zgłoszenia może trwać nawet miesiąc. Ponadto wspomniana promocja nie łączy się z innymi akcjami organizowanymi przez producenta. Przy okazji przypominamy o innej akcji MSI, w ramach której za zakup wybranego laptopa PS63 Modern, P65 Creation lub PS42 otrzymamy całkowicie za darmo adapter podróżny, lub ekskluzywny pokrowiec. Przytoczona akcja już się zaczęła i potrwa do 17 lutego, więc jeśli osoby zainteresowane powinny się pospieszyć, ponieważ pula gadżetów także jest ograniczona. Jeśli chodzi o komputer MSI Nightblade MI3 to wewnątrz obudowy otrzymujemy dość konkretne, stworzone dla graczy podzespoły, dzięki którym bez przeszkód odpalimy praktycznie każdą nową produkcję.

Promocja MSI - kup komputer Nightblade MI3 i zgarnij zestaw Fortnite Promocja MSI - kup wybranego laptopa i zgarnij interesujące gadżety

PC napędza procesor 7. generacji Intel Core i7 lub Core i5, wspomagany przez 4 GB bądź 16 GB pamięci RAM. W środku znajdziemy kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 z 3 GB pamięci albo GTX 1050 Ti 4 GB. Konkretne warianty podzespołów zależą oczywiście od sklepu, w jakim nabędziemy cały zestaw. W przypadku RTV EURO AGD biorącym udział w promocji dostępne są dwa modele kosztujące 3499 zł oraz 3899 złotych. Czy jest to w pełni opłacalny zakup zależy od indywidualnego podejścia kupującego, aczkolwiek zarówno komputer, jak i organizowana przez MSI akcja wydają się doprawdy interesujące.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Promocja MSI - kup komputer Nightblade MI3 i zgarnij zestaw Fortnite

 0