Przełączniki mechaniczne CHERRY MX w klawiaturze od Corsair - K60 RGB PRO już w sprzedaży

Przełączniki mechaniczne CHERRY MX w klawiaturze od Corsair - K60 RGB PRO już w sprzedaży

Corsair wprowadził do sprzedaży nową linię klawiatur mechanicznych z całkowicie nowymi przełącznikami CHERRY MX VIOLA – K60 RGB PRO. Urządzenie wyposażono w wyprodukowane w Niemczech mechaniczne przełączniki CHERRY VIOLA o płynnym i liniowym skoku. Dodatkowo klawiatura Korsarzy oferuje wytrzymały korpus z aluminium oraz podświetlenie RGB poszczególnych klawiszy w bardzo intensywnych barwach. Opracowane przez wynalazcę mechanicznych przełączników, firmę CHERRY MX, VIOLA o sile nacisku 45 g i punkcie aktywacji 2 mm wykorzystują opatentowany, samoczyszczący się system styków V-Shape oraz technikę dwustopniowej aktywacji CrossLinear. W efekcie klawisze naciska się płynnie i liniowo z szybkim resetem. K60 RGB PRO ma solidną i elegancką obudowę ze szczotkowanego aluminium o wadze zaledwie 0,88 kg.

Corsair wprowadził do sprzedaży totalnie nową linię klawiatur mechanicznych z całkowicie nowymi przełącznikami CHERRY MX VIOLA – K60 RGB PRO.

Intensywne i dynamiczne podświetlenie RGB poszczególnych klawiszy z niestandardowymi nakładkami ulepszającymi oświetlenie RGB nadaje biurku żywe iluminacje. Z pełnej gamy kolorów i efektów podświetlenia RGB w K60 RGB PRO można skorzystać przy użyciu Corsair iCUE. Oprogramowanie synchronizuje wszystkie urządzenia producenta kompatybilne z iCUE i pozwala emitować efekty świetlne obejmujące cały sprzęt gracza. W programie Korsarzy można też szczegółowo personalizować działanie premierowej klawiatury, na przykład zmieniając mapowanie klawiszy i programując makra, a podczas korzystania z gier zintegrowanych z iCUE wszystkie zestrojone produkty reagują dynamicznie na działania i zdarzenia w grze. K60 RGB PRO gwarantuje pełną obsługę naciśnięć wielu klawiszy jednocześnie (NKRO) i stuprocentowy anti-ghosting zapewniając precyzyjną rejestrację każdego naciśnięcia klawisza.

Tryb blokowania klawisza systemu Windows dodatkowo zabezpiecza przed przypadkowym zakłóceniem gry w decydujących momentach. Wygodne skróty klawiszowe umożliwiają sterowanie na bieżąco odtwarzaniem multimediów, głośnością i wbudowanymi efektami podświetlenia, aby ułatwić graczom użytkowanie PC i nie odwracać ich uwagi od wciągającej rozgrywki. Seria K60 obejmuje łącznie trzy różne modele. K60 PRO z przełącznikami CHERRY MX VIOLA i jednokolorowym, czerwonym podświetleniem LED pojawi się w Polsce w pierwszym kwartale 2021 roku. K60 RGB PRO jest dostępna w sklepach już w dniu premiery nowej serii klawiatur.

K60 RGB PRO LOW PROFILE z przełącznikami CHERRY MX Low Profile SPEED o wysokości 11,9 mm i punkcie aktywacji 1 mm zadebiutuje na rynku w listopadzie br. Klawiatura K60 RGB PRO jest już dostępna w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym producenta. W Polsce sprzęt można zakupić w najpopularniejszych sklepach ze sprzętem elektronicznym w cenie 569 złotych. Sugerowana cena detaliczna dla K60 RGB PRO LOW PROFILE to 649 złotych. Producent nie określił dokładnej ceny i daty pojawienia się wersji K60 PRO na polskim rynku. Urządzenia objęto 2-letnią gwarancją Corsair.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Przełączniki mechaniczne CHERRY MX w klawiaturze od Corsair - K60 RGB PRO już w sprzedaży

 0