Przenoś pliki, nie bakterie - GOODRAM prezentuje pamięć USB UME CARE

Przenoś pliki, nie bakterie - GOODRAM prezentuje pamięć USB UME CARE

Wilk Elektronik SA, właściciel marki pamięci komputerowych GOODRAM, wprowadza do sprzedaży USB UME CARE - przenośną pamięć z antybakteryjną obudową. Kampanii promocyjnej nowego produktu przyświeca motto/myśl "Przenoś pliki, nie bakterie".

Najnowsza pamięć USB to kolejny produkt w popularnej serii pamięci USB UME. Po biodegradowalnym modelu ECO FRIENDLY, zdobywcy nagrody musthave przyznawanej przez jury Łódź Design Festival, do oferty dołącza kolejny model USB, który poza samym magazynowaniem danych oferuje dodatkową wartość. Dzięki zastosowaniu technologii Biomaster do materiału, z którego wykonana jest obudowa UME CARE, dodane zostały jony srebra o właściwościach bakteriobójczych. Po 24 godzinach redukcja drobnoustrojów na powierzchni urządzenia wynosi 99%. Produkt jest odpowiedzią na rosnącą świadomość społeczeństwa i zapotrzebowanie na produkty bezpieczne i higieniczne w życiu codziennych jak i sferze biurowej.

Wilk Elektronik SA, właściciel marki pamięci komputerowych GOODRAM, wprowadza do sprzedaży USB UME CARE – przenośną pamięć z antybakteryjną obudową.

Przenoś pliki, nie bakterie - GOODRAM prezentuje pamięć USB UME CARE

"Chcieliśmy stworzyć narzędzie sprzyjające bezpiecznej pracy w biurze, ale także w przestrzeni domowej. Drobne przedmioty codziennego użytku, jak komórka, klawiatura czy urządzenia biurowe to jedne z największych siedlisk bakterii, a kontakt skóry z zanieczyszczonym materiałem to jedna z najczęstszych dróg przenoszenia drobnoustrojów. Każdy z nas, codziennie dotyka wielu brudnych przedmiotów, a następnie – nawet kilkadziesiąt razy w ciągu dnia twarzy, ust, nosa bądź oczu, skąd droga do zakażenia jest już prosta. By zminimalizować ryzyko przenoszenia drobnoustrojów, trzeba obok dbania o higienę , zatroszczyć się o środowisko pracy. Warto również skorzystać z rozwiązań najnowszej technologii i właściwości antybakteryjnych jakie dają chociażby jony srebra zastosowane w obudowie UME CARE” – podkreśla Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.

Przenoś pliki, nie bakterie - GOODRAM prezentuje pamięć USB UME CARE

Antybakteryjne cechy obudowy, potwierdzone zostały przez  badania laboratoryjne zlecone przez producenta. Tym samym, UME CARE jest zgodne z normą ISO 22196. Co istotne, pamięć USB zachowuje swoje właściwości antybakteryjne dożywotnio. Oznacza to, że produkt jest w pełni bezpieczny przez cały czas użytkowania. Poza tym, nośnik charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami pracy, znanymi z poprzednich modeli rodziny UME. Produkt dostępny jest w pojemnościach 16, 32, 64 i 128 GB z interfejsem USB 3.0 (3.1 gen. 1). Prędkość pracy to odpowiednio do 60 MB/s oraz do 20 MB/s dla odczytu i zapisu.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Przenoś pliki, nie bakterie - GOODRAM prezentuje pamięć USB UME CARE

 0