PS Plus. Sony ujawnia gry, które trafią na platformę w październiku

PS Plus. Sony ujawnia gry, które trafią na platformę w październiku

Sony ujawniło gry, które trafią do PS Plus w październiku 2022 roku. Wprawdzie brakuje hitów, ale tytuły z pewnością zdołają kogoś zainteresować.

W październiku abonenci PS Plus (Essential) odbiorą trzy gry: Injustice 2 (PS4), Superhot (PS4) oraz Hot Wheels Unleashed (PS4, PS5). Produkcje będą dostępne do odebrania od 4 do 31 października 2022 roku. Injustice 2 to bijatyka osadzona w uniwersum DC Comics, w której występują doskonale znani super bohaterowie z Batmanem czy Supermanem na czele. Istotnym punktem rozgrywki pozostaje odpowiednie wykorzystanie mocy postaci czy efektowne ataki. Do gry wprowadzono element RPG, dzięki któremu zbieramy elementy wyposażenia wpływające na wygląd bohaterów i zdolności bojowe. Akcję historii umieszczono po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części serii.

Od października abonenci PS Plus (Essential) odbiorą gry Injustice 2 (PS4), Superhot (PS4) oraz Hot Wheels Unleashed (PS4, PS5).

PS Plus październik 2022

Superhot to pierwszoosobowa strzelanka z nietypową dość minimalistyczną oprawą graficzną, działająca na silniku Unity, w której deweloperzy, by podnieść poziom trudności nie przewidzieli paska zdrowia. Nie ma też paczek z amunicją, ale jest wielu przeciwników i to wyposażonych w solidniejszy arsenał. Superhot zawiera tryb swobodny, w którym walczymy z falami oponentów, tryb wyzwań bez resetu oraz amunicji czy edytor powtórek. Superhot trafił do sprzedaży w 2016 roku.

Hot Wheels Unleashed jest nastawioną na zręczność grą wyścigową umożliwiającą budowanie imponujących torów i branie udziału w wyścigach rozgrywanych w ogromnych interaktywnych środowiskach, w których każdy z obiektów może zostać integralnym elementem toru. Odbywają się one w trybie podzielonego ekranu dla 2 graczy lub zmierz się nawet z 12 przeciwnikami w trybie online. Subskrybenci PS Plus nadal mogą odebrać gry z września:  Need for Speed Heat, TOEM i Granblue Fantasy Versus.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: PS Plus. Sony ujawnia gry, które trafią na platformę w październiku

 0