PUBG pobił rekord wszech czasów na Steam. Dota 2 pokonana

PUBG pobił rekord wszech czasów na Steam. Dota 2 pokonana

PlayerUnknown’s Battlegrounds osiąga niesamowity sukces! Gra pobiła rekord wszech czasów na Steam. Produkcja Bluehole Studios już na stałe pokonała grę Dota 2.

Bardzo często na naszym portalu możecie czytać o rozwoju PlayerUnknown’s Battlegrounds, ale jak mamy o tej produkcji nie pisać skoro osiąga tak niesamowite wyniki. Wczoraj mogliście przeczytać nasz wpis, o oczekiwaniach twórców, a już dziś gra pobiła światowy rekord Steama. Produkcja studia BlueHole osiągnęła kolejny kamień milowy. PUBG uplasował się na pierwszym miejscu w rankingu Steam w ilości grających w tym samym czasie. W grze było aż 1 349 584 użytkowników jednocześnie, przebiło to tym samym poprzedni rekord Doty 2, gdzie grających było 1 295 114 (rekord ustanowiony w marcu 2016 roku). Na trzecim miejscu znalazł się Counter-Strike: Global Offensive z wynikiem 850 485 graczy online. Czy jest ktokolwiek, kto spodziewał się takich rezultatów? Tak jak pisaliśmy wczoraj, nawet twórcy gry nie zakładali osiągnięcia tak dużego sukcesu.

PlayerUnknown’s Battlegrounds – produkcja osiąga kolejny kamień milowy. Gra osiągnęła rekord wszech czasów w rankingach Steam.

 

Najciekawsze w całej sytuacji jest to, że ta liczba już niedługo ponownie może gwałtownie wzrosnąć. Na najbliższy czas zapowiedziana jest aktualizacja dodająca nową, pustynną mapę oraz Xboksowa wersja gry – oba wydarzenia przyciągną kolejne zastępy graczy. Jakiś czas temu mówiliśmy również o przymiarkach twórców PUBG do doścignięcia popularności League of Legends. Obecny rekord LoL wynosi ponad 5 milionów jednocześnie rywalizujących ze sobą graczy. W tym momencie, mimo że produkcja BlueHole jest jeszcze daleko od takich wyników, to wydają się one w dalszej perspektywie coraz bardziej osiągalne. Każda kolejna decyzja wydawnicza, aktualizacja czy nowe funkcje mogą pomóc zainteresować kolejne miliony grających. Wyniki PUBG możecie na bieżąco śledzić tutaj, tymczasem nie pozostaje nic innego niż pogratulowanie całej ekipie BlueHole. Świetna robota i oby tak dalej, choć aby rozwijać się dalej nie będą mogli spoczywać na laurach.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PUBG pobił rekord wszech czasów na Steam. Dota 2 pokonana

 0