Rainbow Six Siege będzie działać w 4K i 120 fps na PS5 i Xbox Series X. Uaktualnienie jest darmowe

Rainbow Six Siege będzie działać w 4K i 120 fps na PS5 i Xbox Series X. Uaktualnienie jest darmowe

Rainbow Six Siege może wydawać się (według obecnych standardów) dość starą grą, w końcu w grudniu tytuł ten będzie miał już pięć lat, ale nadal jest bardzo popularna wśród graczy taktycznych fps i drużyn związanych z eSportem. Nic więc dziwnego, że Ubisoft wprowadza R6 na konsole nowej generacji. Jeszcze w tym roku Rainbow Six Siege będzie dostępne na konsolach Sony PlayStation 5 i Microsoft Xbox Series X w tej samej cenie, co na konsole obecnej generacji. Obecni gracze otrzymają bezpłatną aktualizację, zachowując cały swój postęp w grze i zakupioną zawartość. Ponadto będzie możliwy cross-play między generacjami tej samej rodziny urządzeń.

Rainbow Six to świetna gra, która ciągle się rozwija. Nic dziwnego, że twórcy przenoszą ją na PS5 i Xbox Series X. Co ważne, posiadacze gry na obecną generację, otrzymają uaktualnienie za darmo, zachowując cały swój postęp w grze i zakupioną zawartość.

Użytkownicy PlayStation 5 i Xbox Series X będą mieć jednak przewagę nad obecną generacją, ponieważ u nich gra będzie działać w rozdzielczości 4K i 120 klatek na sekundę, podczas gdy konsole obecnej generacji są ograniczone do 1080p i 60 klatek na sekundę. Rainbow Six Siege właśnie doczekało się aktualizacji Operation Shadow Legacy, która wprowadza do gry Sama Fishera, postać znaną ze Splinter Cell. Nowy operator ma pseudonimi "Zero". Jego wyjątkową zdolnością jest Argus Launcher, gadżet, który strzela specjalnymi kamerami i umieszcza je na wszelkich ścianach (również wzmocnionych), aby obserwować obie strony powierzchni. 

Gracze używający Sama będą mogli szpiegować drużynę przeciwną. Argus Launcher jest wyposażony nawet w pojedynczy strzał lasera, którego można użyć taktycznie. Shadow Legacy obejmuje również przeróbkę mapy Chalet, ulepszony system pingów, nowość w postaci banowania mapy przed rozpoczęciem rozgrywki, usunięcie ACOG u wielu operatorów i wiele innych zmian. Ubisoft dodał również zupełnie nową usługę Squad Finder na oficjalnej stronie Rainbow Six Siege, której celem jest pomoc graczom w znalezieniu idealnych kolegów z drużyny.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rainbow Six Siege będzie działać w 4K i 120 fps na PS5 i Xbox Series X. Uaktualnienie jest darmowe

 0