Rainbow Six Siege od dziś za darmo. Ubisoft z miłą niespodzianką dla posiadaczy PC i PlayStation

Rainbow Six Siege od dziś za darmo. Ubisoft z miłą niespodzianką dla posiadaczy PC i PlayStation

Już dziś o 20:00 rozpocznie się darmowy tydzień z Rainbow Six Siege. Wydarzenie przygotowano z myślą o graczach na PC, PS4, PS5 oraz Stadii.

Więcej informacji na temat darmowego tygodnia oraz formularz, dzięki któremu się do niego zgłosicie, znajdziecie pod tym adresem. W Rainbow Six Siege zagracie za darmo od dziś, od godz. 20:00, aż do 24 marca, do godz. 20:00. Ubisoft zaprasza do wspólnej zabawy posiadaczy PC, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Google Stadii. A jeśli gra spodoba wam się na tyle, że zechcecie ją mieć na własność, zakupu dokonacie obecnie z dużymi zniżkami. Na Steamie rabat wynosi 60 proc. (aktualna cena: 31,96 zł, zamiast 79,90 zł), a w PlayStation Store - 70 proc. (aktualna cena: 36,00 zł, zamiast 120,00 zł).

Ubisoft przygotował darmowy tydzień w Rainbow Six Siege dla wszystkich posiadaczy PC, PS4 i PS5, a także dla użytkowników Stadii. Grę można też obecnie kupić w mocno obniżonych cenach.

Ubisoft mile zaskoczył graczy, oferując aż siedmiodniowy okres darmowej rozgrywki w Rainbow Six Siege. Francuzi dosyć często zapraszają graczy do bezpłatnej zabawy, ale co najwyżej na trzy dni. Nie wiadomo, czym jest podyktowany wydłużony okres promocji, ale raczej nie brakiem zainteresowania grą. W styczniu na Steamie bawiło się przy niej nawet blisko 75 tys. graczy jednocześnie, a w ciągu ostatnich 30 dni - nawet niespełna 98 tys. Po siedmiu latach od premiery kooperacyjna, sieciowa strzelanka Ubisoftu radzi sobie naprawdę świetnie.

Tak więc darmowy tydzień to zapewne nic innego, jak próba dalszego, intensywnego rozwijania bazy graczy w Rainbow Six Siege. Na wszystkich platformach gra ma obecnie około 70 mln zarejestrowanych osób. Część z nich na pewno odbiła się od niej niedługo po premierze. Na początku Rainbow Six Siege rzeczywiście nie radził sobie najlepiej, ale w kolejnych latach Ubisoft wielokrotnie go ulepszał i poszerzał o nową zawartość. Ta pojawia się regularnie. W ubiegłym miesiącu do gry trafiła nowa mapa oraz kolejna operatorka. Jeśli więc w przeszłości ją wypróbowaliście, ale szybko się zniechęciliście, zachęcamy was do dania jej kolejnej szansy. Tym bardziej że nic was to nie kosztuje.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rainbow Six Siege od dziś za darmo. Ubisoft z miłą niespodzianką dla posiadaczy PC i PlayStation

 0