Razer Kaira X to tańszy headset dla konsolowych graczy

Razer Kaira X to tańszy headset dla konsolowych graczy

Razer wprowadził właśnie na rynek Kaira X, czyli przystępniejszy cenowo headset dla konsolowych graczy. Kaira X wyceniona została przez popularnego producenta na 70 EUR, co czyni ją znacznie tańszą opcją niż model Kaira (110 EUR) i tym bardziej Kaira Pro (160 EUR).

Kaira X jest wyposażona w 50-milimetrowe przetworniki Razer TriForce (w tym wydaniu bez membrany pokrytej tytanem), które zostały zaprojektowane tak, aby skupiać się na wszystkim trzech częściach słyszalnego spektrum częstotliwości (niskie, średnie i wysokie tony). Istotnym elementem zestawu słuchawkowego jest również mikrofon kardioidalny z tłumieniem szumów, który umieszczono na elastycznym pałąku. Z boku znajdują się elementy sterujące do regulacji głośności i wyciszania mikrofonu. Postawienie na kabel zakończony zwykłem wtykiem minijack 3,5 mm sprawia z kolei, że słuchawki podłączyć można praktycznie do każdego urządzenia, które posiada stosowne złącze. 

Razer wprowadził właśnie na rynek Kaira X, czyli przystępniejszy cenowo headset dla konsolowych graczy.

Razer Kaira X to tańszy headset dla konsolowych graczy

Kaira X jest dostępna w dwóch wariantach, jednym dla konsoli Xbox i drugim dla PlayStation. Wariant Xbox jest dostępny w pięciu kolorach: czarnym, białym, niebieskim, czerwonym i zielonym, aby pasował do ​​kolorów nowego kontrolera bezprzewodowego Xbox. Wersja na PlayStation jest dostępna w kolorze czarnym z białymi i niebieskimi akcentami, pasującymi do nowego pada DualSense.

Razer Kaira X na konsolę Xbox w czerni i bieli na PlayStation są dostępne od 23 września. Na wersje na Xbox w kolorze niebieskim, czerwonym i zielonym przyjdzie nam jednak dłużej poczekać, gdyż te trafią do przedsprzedaży dopiero 14 października.

Jeśli jednak macie więcej pieniędzy do wydania, to przypominamy, że Razer wprowadził również „biały pakiet” urządzeń peryferyjnych Xbox, który zawiera nowe odcienie Kaira i Kaira Pro, a także gamepad Wolverine V2. Są teraz w sprzedaży w tych samych cenach (110, 160 i 110 EUR), co inne wersje. Możecie także kupić uniwersalną podstawkę do szybkiego ładowania kontrolerów Xbox za 60 EUR.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Kaira X to tańszy headset dla konsolowych graczy

 0