Razer Orochi V2 - bezprzewodowa mysz dla graczy, która wytrzymuje do 900 godzin pracy na baterii

 Razer Orochi V2 - bezprzewodowa mysz dla graczy, która wytrzymuje do 900 godzin pracy na baterii

Razer zaprezentował Orochi V2, czyli kompaktową, ultralekką bezprzewodową myszkę do grania, która, wedle zapewnień producenta, może pracować przez ponad 900 godzin na jednej baterii AA. Jest to przede wszystkim ciekawa opcja dla graczy grających na laptopach, dla których transport wysokowydajnego sprzętu do gier może być problematyczny, szczególnie przy ograniczonej przestrzeni dostępnej na urządzenia peryferyjne i akcesoria. Orochi V2 została zaprojektowana tak, aby w ręce graczy trafiła przenośna i wysokiej klasy myszka do grania, która jest na tyle mała, że można ją włożyć do kieszeni lub torby. Technologia Razer  HyperSpeed, zdolna do obsłużenia jednoczenie wiele urządzeń, pozwala graczom na podłączenie Orochi V2 i klawiatury bezprzewodowej pod jedno USB dongle, oszczędzając tym samym dodatkowy port USB do innych celów.

Razer zaprezentował Orochi V2, czyli kompaktową, ultralekką bezprzewodową myszkę do grania.

Orochi V2 jest naprawdę lekkie (waga poniżej 60 gramów, bez baterii) i cechuje się symetryczną konstrukcją, dzięki czemu urządzenie można z łatwością używać za pomocą różnych stylów trzymania myszki. Producent chwali się, że Orochi V2, dzięki zwężającym się końcom, zapewnia solidny uchwyt niezbędny do szybkich, kontrolowanych ruchów. Wygięty korpus myszki daje zaś możliwość komfortowego ułożenia dłoni, zmniejszając tym samym zmęczenie podczas długich sesji użytkowania. Z boku myszki znajduje się wgłębienie pod kciuka oraz zoptymalizowane przyciski boczne dla łatwiejszego dostępu do ulubionych funkcji. Dlatego Orochi V2 pozwala użytkownikom skupiać się zarówno na pracy, jak i na zabawie. Mysz ma jedno hybrydowe gniazdo na baterię (AA lub AAA), umiejscowione tak, aby zrównoważyć rozłożenie ciężaru. Orochi V2 pozwalać ma na ponad 900 godzin ciągłego użytkowania w trybie Bluetooth. Alternatywnie, gracze mogą wybrać połączenie za pośrednictwem technologii Razer HyperSpeed Wireless, aby uzyskać do 425 godzin nieprzerwanego połączenia bez opóźnień. 

Ponadto Orochi V2 wyposażono w mechaniczne przełączniki Razera drugiej generacji (z nowymi pozłacanymi punktami styku, które są mniej podatne na degradację), mogącymi się pochwalić żywotnością na poziomie do 60 milionów kliknięć. Przełączniki zapewniają wyraźne kliknięcie przy każdym naciśnięciu klawisza myszki. Dodatkowo, Orochi V2 ma ślizgacze wykonane w 100% z teflonu PTFE oraz responsywny zaawansowany czujnik optyczny 5G. Orochi V2 jest standardowo dostępna w kolorze czarnym lub białym. Osoby, które chciałyby spersonalizować wygląd urządzenia będą mogły wybrać jeden spośród ponad 100 różnych wzorów dostępnych w Razer Customs. Dzięki szerokiej gamie możliwości, w skład których wchodzą m.in. liczne wzory, naklejki i kolory, a nawet projekty inspirowane grami, użytkownicy mogą dostosować wygląd swojej urządzenia do własnego zestawu komputerowego. Cena Orochi V2 to 79,99 EUR (Orochi V2 Customs Edition wyceniono na 99,99 EUR) i sprzęt jest już dostępny w sprzedaży. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Orochi V2 - bezprzewodowa mysz dla graczy, która wytrzymuje do 900 godzin pracy na baterii

 0