Razer przedstawia kontroler Wolverine V2 Pro dla PlayStation 5. Cena zwala jednak z nóg

Razer przedstawia kontroler Wolverine V2 Pro dla PlayStation 5. Cena zwala jednak z nóg

Firma Razer ogłosiła swój najnowszy gadżet dla posiadaczy PlayStation 5. Użytkownicy najnowszej konsoli od Sony mogą nabyć w przedsprzedaży kontroler Wolverine V2 Pro. Urządzenie oferuje między innymi łączność bezprzewodową HyperSpeed ​​2,4 GHz oraz autorski system podświetlenia RGB o nazwie Chroma. Pad został wyceniony na 249,99 USD lub 299,99 euro.

Razer to firma specjalizująca się od lat w produkcji sprzętu dla graczy. W ofercie marki odnajdziemy mnóstwo urządzeń peryferyjnych stworzonych z myślą o wymagających użytkownikach. Oprócz całej masy sprzętu dla pecetowych graczy, Razer produkuje także urządzenia dla osób preferujących konsole. Firma ogłosiła nowy kontroler dla PlayStation 5 o nazwie Wolverine V2 Pro, który jest odpowiednikiem modelu Wolverine V2 Chroma zaprojektowanego dla Xboxa. Co ciekawe, mimo, że wersja dedykowana konsoli od Sony nie posiada w nazwie dopisku Chroma, urządzenie oferuje pełne wsparcie dla autorskiego systemu podświetlenia RGB. Kontroler Wolverine V2 Pro zapewnia szybką łączność bezprzewodową 2,4 GHz za sprawą odbiornika USB-A, który umożliwia również podłączenie pada do peceta.

Firma Razer ogłosiła nowy kontroler dla PlayStation 5 o nazwie Wolverine V2 Pro, który jest odpowiednikiem modelu Wolverine V2 Chroma zaprojektowanego dla Xboxa. Na oficjalnej stronie producenta ruszyła przedsprzedaż.

Razer chwali się także wykorzystaniem przełączników z krótkim dystansem potrzebnym do aktywacji, co zapewnia szybsze rejestrowanie wciśnięcia. Dokładniej mówiąc odległość ta wynosi 0,65 mm, czyli - jak twierdzi producent - jest o 35% krótsza niż w przypadku przeciętnego kontrolera membranowego. Co więcej przyciski zapewniają wyczuwalną reakcję na wciśnięcie. 

Wolverine V2 Pro wykorzystuje również 8-kierunkowy mikroprzełącznik D-Pad, który gwarantuje precyzyjną kontrolę. Urządzenie oferuje także możliwość wymiany drążków na odpowiednie do charakterystyki konkretnej gry. Warto jeszcze dodać, iż kontroler posiada licencję PlayStation. Zszokować może jednak cena. Na oficjalnej stronie Razera ruszyła przedsprzedaż. Sugerowana kwota to 249,99 dolarów lub 299,99 euro w zależności od regionu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer przedstawia kontroler Wolverine V2 Pro dla PlayStation 5. Cena zwala jednak z nóg

 0