Razer rozpętał na Twitterze burzę wulgarnym żartem z Apple

Razer rozpętał na Twitterze burzę wulgarnym żartem z Apple

Nowy MacBook, którego mogliśmy poznać w zeszłym tygodniu oferuje między innymi TouchBar -  wyświetlacz na klawiaturze zastępujący przyciski funkcyjne i umożliwiający kontekstowe interakcje spersonalizowane pod obecnie uruchomioną aplikacje. Oprócz tego, oczywiście MacBook Pro doczekał się nowego procesora i wielu innych komponentów. Niestety, w procesie odświeżania flagowego laptopa, Apple zdecydowało się usunąć kilka elementów, w tym port do ładowania MagSafe oraz slot na karty SD. Właśnie brak tego ostatniego był bodźcem dla firmy Razer do zażartowania z tego na mediach społecznościowych.

Zobacz także: konferencja Apple 27 października

Znany producent hardware'u nie szczędził przy tym słów, oferując wulgarną grę słów na Twitterze:

Tweet pozostał przez jakiś czas, po czym następnie zdjął go Razer i wystosował przeprosiny. Reakcje na wpis były mieszane - niektórzy poczuli się urażeni i sądzili, że wiadomość była w złym guście, jednak wiele innych osób uważało, że Razer nie ma absolutnie żadnych powodów do przepraszania.

@Razer the things people get offended by in 2016. Apparently memes is one of them.

— Alan Widmann (@hotted89) November 2, 2016

Razer niedawno wypuścił nowe wersje laptopów: Razer Blade, Razer Blade Pro i Razer Blade Stealth. Model Pro wyposażony jest w kartę graficzną Nvidia GTX 1080, a jego cena zaczyna się od $3,699.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer rozpętał na Twitterze burzę wulgarnym żartem z Apple

 0