Razer Wolverine V2 to nowy pad z górnej półki dla konsol Xbox Series X|S

Razer Wolverine V2 to nowy pad z górnej półki dla konsol Xbox Series X|S

Firma Razer zaprezentowała dzisiaj kontroler Wolverine V2 zaprojektowany dla konsoli Xbox Series X | S. Nowy pad jest wyposażony w przyciski oraz D-pad z przełącznikami typu Mecha-Tactile. Razer chwali się, że Wolverine V2 gwarantuje doskonałą ergonomię i zaawansowane możliwości konfiguracji, zapewniając tym samym większą precyzję i kontrolę nad grą. Według producenta, ulepszona ergonomiczna i odpowiednio wyprofilowana konstrukcja idealnie sprawdza się podczas całodziennego grania, zapewniając komfort, naturalny uchwyt oraz możliwość szybkiej i dokładnej obsługi przycisków. Wolverine V2 pokryto także antypoślizgowym gumowym wykończeniem.

Nowy pad jest wyposażony w przyciski oraz D-pad z przełącznikami typu Mecha-Tactile.

Opatentowane przez firmę Razer przyciski Mecha-Tactile, odpowiadające za akcję, charakteryzują się żywotnością działania wynoszącą 3 miliony kliknięć, dzięki czemu mają bezawaryjnie służyć przez bardzo długi czas. Punkt aktywacji klawisza na poziomie zaledwie 0,65 mm zapewniają podobno nawet o 35% szybszą rejestrację wciśnięć niż w przypadku standardowych przycisków membranowych. Co więcej, Razer podkreśla, że każdy przycisk jest precyzyjnie dostrojony pod kątem precyzji działania, dzięki czemu pad pokazywać ma prawdziwy potencjał w grach. Poprzednia generacja pada Wolverine (Wolverine Ultimate) dla Xbox One do końca mnie nie przekonała, w szczególności jeśli chodzi o przyciski i wygląda na to, że Razer dużo uwagi poświęcił temu elementowi tym razem. Szkoda jednak, żę pad wciąż jest przewodowy, co powinno być tylko opcjonalną mozliwością połączenia z konsolą.  

Oprócz szybciej działających przełączników, Wolverine V2 ma dwa programowalne przyciski wielofunkcyjne, które można konfigurować za pomocą oprogramowania Razer Controller Setup dla Xbox. Pozwala to  graczom na zmianę domyślnych akcji przypisanych do przycisków  i uzyskanie dodatkowej kontroli i zaawansowanej możliwości personalizacji urządzenia. A kiedy kluczowe staje się szybkość działania oraz reakcji, przełączniki spustowe w Wolverine V2 pozwalają na ograniczenie skoku obu triggerów poprzez włączenie trybu ultraczułego spustu, co zapewnia ultraszybką szybkostrzelność. Wolverine V2 dostępny jest od dzisiaj na Razer.com, w sklepach RazerStore oraz u wybranych sprzedawców w sugerowanej cenie detalicznej €119,99.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Wolverine V2 to nowy pad z górnej półki dla konsol Xbox Series X|S

 0