Razer wprowadza na rynek "gamingową" kartę Visa pre-paid z podświetleniem LED

Razer wprowadza na rynek "gamingową" kartę Visa pre-paid z podświetleniem LED

LEDy LEDy wszędzie LEDy... Bo przecież każdy wie, że współczesny produkt kierowany do graczy nie może nie świecić. Bez podświetlenia nie ma gamingu, a przynajmniej tak sądzą producenci, wprowadzając często jarmarczne, ale przyciągające wzrok rozwiązania świetlne. Nie inaczej jest z Razerem, choć tym razem producent urządzeń peryferyjnych do gier odchodzi nieco od zwykłej oferty zestawów słuchawkowych RGB, myszy i klawiatur, oferując coś zupełnie innego: przedpłaconą kartę Visa z diodami LED przeznaczoną (a jakże) dla graczy. Domyślnie dostępna jest tylko tylko wirtualna karta - dzięki aplikacji Razer Pay można kupować produkty i usługi online lub dokonywać płatności zbliżeniowych w sklepie. Aby jednak w pełni korzystać z Razer Card , można "uaktualnić" do wersji fizycznej, która jest wyposażona w logo podświetlone LED.

Razer dywersyfikuje swoje portfolio i wkracza w nowe rejony, planując wprowadzenie karty pre-paid wspólnie z Visą. Oczywiście nie zabrakło podświetlenia LED.

Podobnie jak w przypadku każdej innej karty przedpłaconej, można dowolnie doładowywać i wydawać środki zgromadzone na karcie Razer. Producent umożliwia jednak korzystanie z kilku dodatkowych bonusów za korzystanie z karty, takich jak zwrot gotówki w wysokości 1% za "wszystkie zakupy" i do 5% zwrotu gotówki za zakupy w Razer Store i Razer Gold. Razer twierdzi również, że karta system nagród związany z gamingiem, dostępny za pośrednictwem aplikacji Razer Pay, chociaż nie jest jasne, jakie rodzaje nagród są oferowane.

Karta jest opracowywana przez Razer Fintech, dział technologii finansowych firmy Razer we współpracy z Visa. Na razie karta Razer jest dostępna tylko dla 1337 wybranych użytkowników w ramach wczesnego programu pilotażowego. Jeśli jednak wczesne testy przebiegną pomyślnie, dostępność Razer Card obejmie resztę społeczeństwa i firma będzie konkurować z innymi rozwiązaniami obecnymi na rynku, jak choćby popularny Revolut.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer wprowadza na rynek "gamingową" kartę Visa pre-paid z podświetleniem LED

 0