realme GT 2 Pro na pierwszych zdjęciach. Premiera flagowca klasy premium już 4 stycznia

realme GT 2 Pro na pierwszych zdjęciach. Premiera flagowca klasy premium już 4 stycznia

O realme było naprawdę głośno w tym roku, głównie za sprawą modelu GT (choć nie tylko), który zyskał miano pogromcy flagowców, gdyż oferował świetny stosunek ceny do jakości. Oczekiwania względem następcy są więc bardzo wysokie, ale możemy być pewni, że nie będzie on tak tani jak poprzednik. 

Debiut pierwszego w historii marki flagowca klasy premium, czyli GT 2 Pro, będzie miał miejsce w Chinach już 4 stycznia. Będzie to pierwsze urządzenie z zaplanowanej na przyszły rok serii GT 2 i jednocześnie najambitniejszy telefon w historii realme. Ma wprowadzić tę markę w segment „superflagowców”, czyli smartfonów klasy premium, wysoce innowacyjnych, oferujących najwyższą wydajność i jednocześnie skierowanych do najbardziej wymagających konsumentów. 

Debiut pierwszego w historii marki flagowca klasy premium, czyli realme GT 2 Pro, będzie miał miejsce w Chinach już 4 stycznia.

realme po raz kolejny zaprosiło do współpracy specjalistę od przemysłowego wzornictwa, Naoto Fukusawę, który odpowiada za design nadchodzącego modelu. realme GT 2 Pro inspirowany ma być koncepcją zrównoważonego rozwoju i ekologii, co zamyka się w unikalnym koncepcie Paper Tech Master Design. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, bezpośrednią inspiracją dla obudowy urządzenia wykonanej z bio-polimeru jest papierowa kartka – czysta, naturalna i nadająca się do ponownego przetworzenia. Smartfon tym samym odzwierciedlać ma potrzeby Generacji Z, która rozumie, że smartfony są czymś więcej niż tylko narzędziami do komunikacji. 

realme GT 2 Pro, jak przystało na flagowca klasy premium, napędzany przez procesor Snapdragon 8 Gen 1 - najnowszy i najwydajniejszy układ SoC w ofercie Qualcomm. Wśród innowacyjnych rozwiązań, które zadebiutują na pokładzie realme GT 2 Pro znajdzie się również moduł fotograficzny wyposażony w ultraszerokokątny obiektyw z polem widzenia aż 150°. Smartfon będzie też oferował niezwykle zaawansowane możliwości komunikacyjne, dzięki wykorzystaniu 12 dookolnych anten sieci komórkowej (HyperSmart) oraz integracji w urządzeniu wzmacniacza sygnału Wi-Fi oraz nowej generacji modułu NFC.

Zapowiedzi podkreślające, że realme GT 2 Pro to urządzenie klasy premium, jednoznacznie sugerują, że nowy flagowiec chińskiej marki będzie miał też cenę adekwatną do segmentu premium. Może nie będzie tak drogi, jak flagowce topowych marek, ale możemy zapomnieć o kwocie poniżej 3000 zł. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: realme GT 2 Pro na pierwszych zdjęciach. Premiera flagowca klasy premium już 4 stycznia

 0