Realme GT 5 Pro będzie wyposażony w wyświetlacz o jasności 3000 nitów i duży rozpraszacz ciepła

Realme GT 5 Pro będzie wyposażony w wyświetlacz o jasności 3000 nitów i duży rozpraszacz ciepła

Data premiery nowego modelu smartfona Realme GT 5 Pro jest już coraz bliżej. Chiński producent ogłosił dziś oficjalnie pojawienie się tego modelu w swoim rodzinnym kraju.

Realme GT 5 Pro będzie wyposażony w wyświetlacz o jasności 3000 nitów i duży moduł rozpraszania ciepła

Realme GT 5 Pro będzie wyróżniać się wyjątkowym wyświetlaczem, który oferuje maksymalną jasność przekraczającą 3000 nitów. Ponadto, zapewniono większą efektywność rozpraszania ciepła, co pozwoli na efektywne zarządzanie temperaturą urządzenia. Warto również zauważyć, że nowy smartfon zostanie wyposażony w najnowszy procesor firmy Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 3. Realme GT 5 Pro ma zastąpić model Realme GT 5, który zadebiutował na rynku chińskim w sierpniu.

Potwierdzono, że Realme GT 5 Pro będzie dostarczany z nowym układem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3.

Informacja o pojawieniu się modelu Realme GT 5 Pro w Chinach została oficjalnie ogłoszona przez firmę Realme za pośrednictwem platformy społecznościowej Weibo. Podkreślono, że wyświetlacz tego smartfona osiągnie jasność na poziomie 3000 nitów, a urządzenie zostanie wyposażone w nowatorski system zarządzania ciepłem o powierzchni około 10 000 mm2. Potwierdzono również, że Realme GT 5 Pro będzie korzystał z najnowszego procesora firmy Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 3. Chociaż w informacji nie podano dokładnej daty premiery, to jednak po pojawieniu się zwiastunów i oficjalnych ogłoszeń, można spodziewać się, że premiera będzie miała miejsce wkrótce.

Nowy smartfon Realme GT 5 Pro budzi ostatnio wiele zainteresowania. Oczekuje się, że zostanie wyposażony w 6,78-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1264 x 2780 pikseli. Dostępne będą różne warianty pamięci RAM, w tym 8 GB, 12 GB i 16 GB, oraz różne pojemności wbudowanej pamięci, takie jak 128 GB, 256 GB, 512 GB i aż 1 TB.

Jeśli chodzi o kwestie związane z aparatem fotograficznym, doniesienia sugerują, że Realme GT 5 Pro będzie wyposażony w potrójny aparat z tyłu, składający się z dwóch 50-megapikselowych czujników oraz jednego 8-megapikselowego. Konfiguracja aparatu prawdopodobnie obejmuje sensory Sony LYTIA LYT808, dodatkowy OmniVision OV08D10, a także teleobiektyw Sony IMX890. Na froncie smartfona spodziewamy się obecności 32-megapikselowego aparatu do wykonywania selfie. Co istotne, Realme GT 5 Pro zostanie wyposażony w baterię o pojemności 5400 mAh, która obsługuje szybkie ładowanie o mocy 100 W oraz ładowanie bezprzewodowe o mocy 50 W.

Realme GT 5 Pro przyniesie liczne ulepszenia w porównaniu do modelu Realme GT 5, który pojawił się na rynku chińskim w sierpniu. Wersja podstawowa tego modelu, wyposażona w 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej, była dostępna w cenie 2999 CNY (w bezpośrednim przeliczeniu 1710 PLN).

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Realme GT 5 Pro będzie wyposażony w wyświetlacz o jasności 3000 nitów i duży rozpraszacz ciepła

 0