Red Dead Redemption 2 odpalony na smartfonie. O komforcie grania należy jednak zapomnieć

Red Dead Redemption 2 odpalony na smartfonie. O komforcie grania należy jednak zapomnieć

Red Dead Redemption 2 trafił na konsole oraz komputery i nie znajdziemy go oficjalnie na platformach mobilnych. Jak jednak pokazał pewien gracz, granie w grę Rockstar Games na smartfonie jest możliwe.

Internauta o pseudonimie Pavlov zdołał odpalić Red Dead Redemption 2 na smartfonie Red Magic 9 Pro, co udokumentował na filmiku wrzuconym na YouTube. Produkcja działa tragicznie i osiąga około 10 klatek na sekundę, ale jak widać, działa i to na sprzęcie mobilnym. Jest to jednak okupione poważnymi ograniczeniami w postaci minimalnych ustawień graficznych oraz rozdzielczości 960 x 540 pikseli. Nie jest to też stabilna liczba klatek i potrafi oscylować na poziomie nawet 7 fps.

Red Dead Redemption 2 został uruchomiony na smartfonie Red Magic 9 Pro. Występują jednak poważne problemy z działaniem gry.

Oczywiście w takich warunkach nie idzie normalnie grać, aczkolwiek graczowi chodziło zapewne o pokazanie, że odpalenie Red Dead Redemption 2 na smartfonie jest wykonalne. Jak tego dokonał?

Otóż Pawłow zdecydował się skorzystać z emulatora moboxa na swoim telefonie z systemem Android. Mobox to emulator komputera PC, który umożliwia urządzeniom z systemem Google uruchamianie aplikacji Windows. Wprowadzono kilka poprawek do oprogramowania i ostatecznie RDR2 ruszył na smartfonie.

Spadek wydajności to nie jedyny kłopot. Dostrzegalne są rozmaite bugi graficzne, takie jak nie ładujące się tekstury, a także źle działająca fizyka, czarne ślady widoczne na ekranie czy zacinający się dźwięk.

Red Magic 9 Pro to urządzenie wyposażone w procesor Qualcomm Snapragon 8 Gen 3 wspomagany przez układ graficzny Adreno 750 i 12 GB pamięci RAM.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

Mobile

Pokaż / Dodaj komentarze do: Red Dead Redemption 2 odpalony na smartfonie. O komforcie grania należy jednak zapomnieć

 0