Red Dead Redemption 2 - wyciek gameplayu i mapy świata gry

Red Dead Redemption 2 - wyciek gameplayu i mapy świata gry

Dzień bez kolejnych wiadomości związanych z Red Dead Redemption 2 dniem straconym. Pojawiające się w internecie przecieki nie powinny jednak stanowić większego zaskoczenia, ponieważ dostęp do tytułu uzyskuje coraz więcej osób, które chcą dzielić się z innymi najważniejszymi informacjami. Dziś na YouTube pojawił się na przykład trwający 24 sekundy gameplay z Red Dead Redemption 2, na którym widzimy głównego bohatera wdającego się w krótką konwersację z napotkanymi w obozie bandytami - pogadanka ta kończy się wymianą ognia i prezentacją jednego z ważniejszych elementów gry, jakim bez wątpienia jest walka. Warto zwrócić uwagę, że domyślnie Arthur Morgan czyli bohater, w którego wcielamy się w Red Dead Redemption 2 jest określony mianem podejrzanego, zaś jego status zmienia się wraz z dalszym przebiegiem akcji.

Na prezentowanym gameplayu widzimy jeden z ważniejszych elementów gry, czyli walkę.

Przy okazji możemy przyjrzeć się efektownemu zwolnieniu akcji gry, a także dostępnemu arsenałowi, w skład którego wchodzą m.in. dwa rewolwery, nóż, lasso, a nawet łuk kojarzony przez fanów wirtualnej rozrywki głównie z ostatnimi przygodami Lary Croft. Filmik udostępniono dziś, aczkolwiek musicie mieć świadomość, że wydawcy pokroju Rockstara szybko reagują na tego rodzaju przecieki przed debiutem, zmuszając YouTube do kasowania materiałów tego typu. Tak też może być i tym razem, choć wideo wisi w sieci już dość długo. A to nie jedyny przedpremierowy wyciek, gdyż jeden z graczy pochwalił się rzekomą mapą z Red Dead Redemption 2 przedstawiającą kawałek świata gry (najpewniej nie jest to cały teren). Należy przyznać, iż uniwersum jest sporych rozmiarów, a przy okazji nie różni się ono mocno od terenu widocznego na materiałach prezentowanych przez deweloperów dwa lata temu.

Red Dead Redemption 2 - wyciek gameplayu i mapy świata gry

Red Dead Redemption 2 to bez wątpienia najbardziej oczekiwana produkcja bieżącego roku, a z dotychczas ujawnionych materiałów wynika, że nie mamy się czego obawiać, jeśli chodzi o jakość tego umieszczonego na Dzikim Zachodzie tytułu. Przy okazji tego gorącego okresu premierowego postanowiliśmy przyjrzeć się też kwestii wydania Red Dead Redemption 2 na komputerach i o dziwo nie jest to tak nierealne, jak wydawało się w momencie ogłoszenia prac nad drugą odsłoną serii, a na pozytywnej decyzji wydawcy może zaważyć wyśmienita sprzedaż Grand Theft Auto V - więcej na ten temat TUTAJ.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Red Dead Redemption 2 - wyciek gameplayu i mapy świata gry

 0