Reklama Just Cause 4 wyciekła na Steam

Reklama Just Cause 4 wyciekła na Steam

Dzięki najnowszemu przeciekowi otrzymaliśmy praktycznie potwierdzenie istnienia kolejnej odsłony Just Cause. Teraz wypada jedynie poczekać na oficjalne ogłoszenie produkcji.

Pierwotnie gra pojawiła się jakiś czas temu wraz z wieloma innymi tytułami na stronie sklepu Walmart. Jednak teraz wszystko układa się w logiczną całość i raczej otrzymaliśmy pewny dowód, że czwarta odsłona Just Cause rzeczywiście istnieje. Kotaku zauważył bowiem reklamę produkcji, która zbyt wcześnie trafiła na popularną platformę Steam. Oczywiście błąd dość szybko naprawiono, ale odpowiedni screen zaczął żyć swoim życiem. Kliknięcie banner miało powodować przeniesienie na stronę główną Steama. Teraz wystarczy już tylko czekać na dopełnienie formalności przez samych autorów produkcji podczas targów E3 w Los Angeles. Warto nadmienić, iż marka powraca po około trzech latach przerwy, a ostatnia odsłona, która zadebiutowała na rynku nie zdołała zebrać zbyt wielu przychylnych opinii.

Gra przez chwilę była widoczna w formie reklamy na Steam

Reklama Just Cause 4 wyciekła na Steam

Niestety aktualnie ciężko przypuszczać w jakim miejscu scenarzyści umieszczą akcję Just Cause 4 ani jaka będzie jego przybliżona data premiery. Natomiast głównymi platformami poza oczywistym PC-tem pozostają Xbox One i PlayStation 4 (nie mamy informacji o Nintendo Switch). Co ciekawe nie jest to jedyny tytuł, który stał się ofiarą wycieku przed czasem. Z innych pozycji warto przytoczyć, chociażby już oficjalnie potwierdzone Rage 2 oraz Assassin`s Creed: Odyssey, czy wciąż tajemniczego nowego Splinter Cella. Niezależnie od wszystkiego targi E3 rozpoczną się jutro o 20:00 (czasu polskiego) konferencją Electronic Arts. Następnie później swe produkty zaprezentują m.in. Microsoft, Bethesda, Square Enix i Sony. Szczegółowy terminarz, jak również analizę całego eventu znajdziecie pod tym adresem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Reklama Just Cause 4 wyciekła na Steam

 0