ROG Mjolnir - nowy produkt ASUSa to nie żart primaaprilisowy

ROG Mjolnir - nowy produkt ASUSa to nie żart primaaprilisowy

ASUS ROG opublikował wczoraj interesujący post na X (dawnym Twitterze), zapowiadając przyszły produkt: stację zasilającą ROG Mjolnir. Warto od razu dodać, że producent potwierdził już, że nie jest to spóźniony żart primaaprilisowy.  

To przenośne urządzenie ma na celu zapewnienie zasilania podczas grania, nawet w warunkach zewnętrznych. ROG Mjolnir może poszczycić się ciekawymi funkcjami zaspokajającymi potrzeby współczesnych graczy aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu. Posiada cztery gniazda zasilania, dzięki czemu użytkownicy mogą jednocześnie zasilać wiele urządzeń, takich jak laptopy do gier, monitory i urządzenia peryferyjne. Dodatkowo zasilacz zawiera dwa porty USB typu A i dwa porty USB typu C, co zapewnia kompatybilność z szeroką gamą akcesoriów do gier. 

To przenośne urządzenie ma na celu zapewnienie zasilania podczas grania, nawet w warunkach zewnętrznych.

Czerpiąc inspirację z mitologii nordyckiej, design ROG Mjolnira nawiązuje oczywiście do słynnego młota boga wojny - Thora. Elegancka i wytrzymała obudowa nie tylko wygląda imponująco, ale także zapewniać ma trwałość podczas użytkowania zewnętrznego. Dodatkową zaletą jest to, że uchwyt zasilacza może służyć również jako latarka lub źródło światła, zapewniając źródło oświetlenie po zmroku.

Chociaż ASUS nie ujawnił jeszcze konkretnych opcji pojemności ani szczegółów cenowych ROG Mjolnir, firma potwierdziła, że ​​zostanie on oficjalnie zaprezentowany podczas nadchodzącej imprezy Computex 2024 na Tajwanie. Gracze mogą spodziewać się, że dowiedzą się więcej o tym interesującym produkcie podczas wydarzenia, które rozpocznie się 4 czerwca. Warto też dodać, że Mjolnir to nie jedyny produkt w ofercie ASUSa inspirowany skandynawską mitologią i warto tu wspomnieć przede wszystkim o serii zasilaczy ROG Thor w ofercie firmy.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ROG Mjolnir - nowy produkt ASUSa to nie żart primaaprilisowy

 0