Rozgrywka z PUBG w GTA Online? – tryb battle royal trafia z DLC „Przemyt"

Rozgrywka z PUBG w GTA Online? – tryb battle royal trafia z DLC „Przemyt"

DLC „Przemyt” (Smuggler's Run) zapowiadane jest już od pewnego czasu, jednak cała aktualizacja niesie za sobą coś niespodziewanego – rozgrywkę battle royal w stylu PUBG-a.

Popularność PlayerUnknown’s Battlegrounds jest niewątpliwie olbrzymia. Zauważają to również inni deweloperzy, próbując przechwycić format rozgrywki battle royal. Do tego również posunął się Rockstar. Ich nowe DLC nazwane „Przemyt” do GTA Online przyniosło na sobą ciekawą niespodziankę – tryb Motor Wars. Rozgrywka opisywana jest, jako napięta walka o przetrwanie gdzie gracze dzięki znalezieniu poukrywanej broni walczyć będą w zabójczym „kurczącym się polu”. Brzmi znajomo prawda? Rozgrywkę rozpoczniemy lotem ze spadochronem – cztery zespoły wyskoczą do określonej strefy, w której ukryty jest śmiercionośny asortyment, masa materiałów wybuchowych oraz pojazdów – również tych opancerzonych.

Tryb battle royal trafił do GTA Online?! – rozgrywka niczym z PUBG trafiła do gry za sprawą DLC „Przemyt”.

Celem gry jest oczywiście przetrwanie wśród innych wrogo nastawionych ekip na obszarze mapy, który ciągle się zmniejsza, powodując coraz bliższe spotkania z przeciwnikami. Do dyspozycji gracza oddany zostanie prawie cały asortyment znany z normalnej rozgrywki GTA Online – również granatniki czy wyrzutnie rakiet. Dodatkowo dostaniemy także pojazdy, które nieraz pomogą uciec od goniącej strefy bądź… przeciwników. Czy myślicie, że to tylko początek? Rockstar już jakiś czas temu wspominał o fenomenie PUBG i tego typu rozgrywki. Czy szykuje się nam osobna produckja od studia tworzącego GTA, czy ogromne DLC dodające pełnoprawną rozgrywkę battle royal na całej mapie dla dużo większej ilości graczy? Więcej o aktualizacji „Przemyt” dowiecie się tutaj.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rozgrywka z PUBG w GTA Online? – tryb battle royal trafia z DLC „Przemyt"

 0