S.T.A.L.K.E.R. 2 jest w bardzo wczesnej fazie produkcji i szuka wydawcy

S.T.A.L.K.E.R. 2 jest w bardzo wczesnej fazie produkcji i szuka wydawcy

Nowe szczegóły, które pojawiły się odnośnie nowej odsłony S.TA.L.K.E.R.A. nie napawają zbytnim optymizmem, a cały okres dewelopingu może się wydłużyć.

Dwa tygodnie temu Sergiy Grygorovych, szef GSC GameWorld zaskoczył wszystkich zapowiadając powrót niegdyś popularnej serii S.T.A.L.K.E.R. Niestety jak zdradził na jej premierę przyjdzie nam poczekać kilka lat, a konkretniej do 2021 roku. Wówczas nie znaliśmy powodów tak długiego okresu potrzebnego na wprowadzenie produktu na rynek, ale teraz sytuacja nieco się wyjaśniła. Otóż podczas jednego z najnowszych wywiadów zdradzono, iż gra jest w bardzo wczesnej, wręcz raczkującej fazie prac (zbierane są m.in. niezbędne dokumentacje oraz wszelkie inne informacje). Oczywiście nie poinformowano, czy tytuł ma choćby prowizoryczny testowy build, ale nie da się ukryć, że powyższe rewelacje nie napawają optymizmem co do dotrzymania wymienionej daty debiutu.

S.T.A.L.K.E.R 2 jest na bardzo wczesnym etapie produkcji zaś sama gra na ten moment nie posiada jeszcze wydawcy 

Dość istotnym powodem jest także fakt, że S.T.A.L.K.E.R. 2 nie posiada jeszcze wydawcy. Według prezesa GSC GameWorld ogłoszenie prac w tak wczesnym stadium miało zachęcić potencjalne firmy do nawiązania współpracy, która zbiegłaby się akurat z czerwcowymi targami E3 w Los Angeles. Galyonkin potwierdził, że chcą wykorzystać szum medialny i zainteresowanie społeczności do podpisania stosownej umowy z przyszłym wydawcą. Tak czy inaczej, wychodzi na to, iż prędko o produkcji nie usłyszymy, choć mamy nadzieję na pojawienie się deweloperów właśnie na rzeczonych branżowych targach. Seria S.T.A.L.K.E.R. pojawiła się w 2007 roku za sprawą Cienia Czarnobyla. Do tej pory opublikowano łącznie trzy pełnoprawne części, z czego ostatnią w prawie dziesięć lat temu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: S.T.A.L.K.E.R. 2 jest w bardzo wczesnej fazie produkcji i szuka wydawcy

 0