Samsung Galaxy Watch 3 zaprezentowany na wideo przed premierą

Samsung Galaxy Watch 3 zaprezentowany na wideo przed premierą

Wygląda na to, że Samsung rzeczywiście nie za bardzo będzie miał co prezentować na swojej konferencji 5 sierpnia, ponieważ praktycznie wszystkie produkty, które mają być na niej ujawnione, wyciekły już do sieci. O smartfonach z serii Galaxy Note 20 pisaliśmy już wielokrotnie, wczoraj pojawiły się przecieki odnośnie tabletów Galaxy Tab S7, a tym razem mamy film prezentujący smartwatch Galaxy Watch 3, który pokazuje praktycznie wszystko, co musimy wiedzieć. Materiał przedstawia mniejszy wariant z 41mm kopertą, ale do sprzedaży trafić ma też wersja 45 mm. Przyjrzeć możemy się tu też obrotowej tarczy, która wprowadzona została w Galaxy Watch, ale którą zastąpiono wirtualną tarczą w Galaxy Watch Active 2. Co więcej, dostrzec można tu także parę fizycznych przycisków, które zdają się większe niż u poprzednika.

W sieci ukazał się film prezentujący smartwatch Galaxy Watch 3, który pokazuje praktycznie wszystko, co musimy wiedzieć na temat smartwatcha.  

Z wideo wynika także, że Galaxy Watch 3 (co warto podkreślić, nigdy nie doczekaliśmy się Galaxy Watch 2) posiada certyfikat wodoodporności IP68 o klasie szczelności 5 ATM, co oznacza, że możemy w nim nurkować nawet na głębokość 50 metrów do 10 minut. Znajdziemy tu również sensor pulsu, ciśnienia i ECG. Oczywiście nie mamy pewności, że wideo prezentuje rzeczywisty produkt, ale wygląda na to, że nie jest to zwykły fake, tym bardziej, że niedawno w sieci pojawiły się rendery smartwatcha. Wyciekły także informacje odnośnie jego funkcjonalności, które ujawniły, że zegarek umożliwi odbieranie połączeń telefonicznych poprzez zaciskanie pięści. To zapewne nie wszystkie nowości, jakie będzie on oferował. Na chwilę obecną nie znamy jego ceny, ale Samsung zapewne ujawni ją na konferencji Unpacked.

Jeśli zaś chodzi o samą konferencję, to 5 sierpnia powinniśmy doczekać się oficjalnej prezentacji smartfonów Galaxy Note 20, tabletów Galaxy Tab S7, smartwatcha Galaxy Watch 3 oraz słuchawek Galaxy Buds Live. Najprawdopodobniej pojawi się tu także składany smartfon Galaxy Z Fold 2. Koreański gigant opublikował właśnie zwiastun tego wydarzenia, który zdaje się potwierdzać obecność wszystkich pięciu produktów. Materiał rozpoczyna się od przedstawienia nowego koloru o nazwie Mystic Bronze, który stosowany ma być w nowych flagowych produktach firmy. Całość kończy się zaś krótkim rzutem oka na sylwetki nachodzących urządzeń. Nie pozostało nam więc nic innego, jak tylko uzbroić się w nieco cierpliwości i wyczekiwać przyszłej środy.   

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy Watch 3 zaprezentowany na wideo przed premierą

 0