Serialowy Wiedźmin - Henry Cavill - usprawnia swój komputer o RTX-a 3090

Serialowy Wiedźmin - Henry Cavill - usprawnia swój komputer o RTX-a 3090

Kilka miesięcy temu Internet oszalał na punkcie filmu, który na swojego Instagrama wrzucił Henry Cavill. Serialowy Wiedźmin i filmowy Superman podzielił się na nim swoimi zmaganiami ze złożeniem gamingowego komputera. Nie od dzisiaj wiadomo, że aktor uwielbia gry i wielokrotnie przechodził Wiedźmin 3 produkcji CD Projekt RED, więc chęć posiadania mocnego desktopa nie powinna dziwić. Prawdopodobnie teraz jednym z tytułów, który najbardziej zajmuje Brytyjczyka, jest Cyberpunk 2077, który na komputerach działa w sposób akceptowalny. Po niedawnej kontuzji powinien mieć na to sporo czasu. Na wspomnianym filmie było widać, że Cavill nie jest żadnym ekspertem od hardware’u, ale pomimo kilku błędów i problemów ostatecznie poradził sobie ze złożeniem PC-ta. Ten bez problemu działał i ostatecznie trudno było złożonemu zestawowi cokolwiek zarzucić. Teraz przyszła kolej na wymianę karty graficznej.

Henry Cavill postanowił ulepszyć swojego PC-ta o nową kartę graficzną.

Ponownie na swoim Instagramie Henry Cavill pochwalił się zdjęciem, na którym widać złożonego kilka miesięcy temu PC-ta. Obok niego stoi otwarte pudełko z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3090 w wersji Founders Edition. We wpisie możemy przeczytać, że aktor ma przed sobą kilka projektów do zrealizowania przed świętami, a drugim z nich z całą pewnością będzie choinka. Co jest pierwszym? Łatwo się domyślić. Prawdopodobnie chodzi o wymianę grafiki. Wcześniej Cavill miał w swoim zestawie potężnego RTX-a 2080 Ti, ale od tamtego czasu wyszła nowa generacja z architekturą Ampere. W tym momencie najmocniejsza karta to RTX 3090 i właśnie taka trafiła do aktora. Wszyscy wiemy, że taka aktualizacja przyniesie spory wzrost wydajności, tym bardziej jeśli Cavill ma monitor 4K Ultra HD, bo dopiero wtedy RTX pokazuje swoją prawdziwą moc.

Pytanie brzmi – skąd Henry Cavill ma RTX-a 3090? W tym momencie zakup karty jest praktycznie niemożliwy, a już na pewno nie po standardowej cenie. Dlatego możliwości jest kilka. Aktor mógł wcześniej zamówić RTX-a 3090 i zamówienie w końcu do niego dotarło. Druga ewentualność to zapłacenie dużo wyższej ceny, bo nie ma co się oszukiwać – stać go na to. Po trzecie, kartę mógł otrzymać bezpośrednio od NVIDII w ramach działań marketingowych. W końcu poprzedni film był prawdziwym hitem, a konto Cavilla na Instagramie jest obserwowane przez 14,6 mln osób. Biorąc pod uwagę, że jest to wersja Founders Edition, to trzecia ewentualność wydaje się bardzo prawdopodobna. Ale czy ma to jakiekolwiek znaczenie?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Serialowy Wiedźmin - Henry Cavill - usprawnia swój komputer o RTX-a 3090

 0