Shadow of the Tomb Raider na pierwszym zwiastunie

Shadow of the Tomb Raider na pierwszym zwiastunie

Koniec spekulacji. Wydawca przygód najsłynniejszej pani archeolog świata postanowił odsłonić pierwsze karty i zaprezentować krótki teaser Shadow of the Tomb Raider.

Wczoraj byliśmy świadkami dość niecodziennego wycieku zdradzającego rychłą datę premiery kolejnej części Tomb Raidera oraz jego tytuł. Wspomniane informacje Square Enix chciało ogłosić dopiero dzisiaj, ale ostatecznie z niespodzianek pozostał im sam trailer. Ostatni epizod Lary z obecnej trylogii ukaże się w sklepach 14 września bieżącego roku na wiodących platformach: PC, PlayStation 4 i Xbox One (na liście zabrakło Nintendo Switch, więc jej fani raczej muszą obejść się smaczkiem). Niestety sam filmik jest bardzo krótki i zdradza mało szczegółów odnośnie gameplayu. Widzimy na nim budynek przypominający piramidę z miasta Chichén Itzá niegdyś należącego do Majów, a współcześnie znajdującego się na terenie Meksyku. 

Lara Croft tradycyjnie wpakuje się w masę niebezpiecznych kłopotów, ale przy okazji postara się udzielić odpowiedzi na wiele wcześniej zadanych pytań

Kolejna ciekawostka, to biegnąca przez dżunglę główna bohaterka. Plotki sugerują, że inną miejscówkę jaką odwiedzimy podczas przygody jest Jukatan. To w zasadzie wszystko. Resztę detali zostawiono na zaplanowaną 27 kwietnia prezentację produkcji (zapewne wówczas ujrzymy konkretne zajawki rozgrywki). Historia stanowi zwieńczenie rozpoczętej pięć lat temu trylogii traktującej o przygodach jeszcze nieopierzonej, dopiero poznającej mroczne tajemnice świata młodej archeolog. Dotychczas wydano dwie odsłony z czego ostatnia - Rise of the Tomb Raider cieszyła się dość sporym wzięciem na rynku. Na koniec warto zaznaczyć, że aktualnie nad projektem czuwa inna ekipa, Eidos Montreal, posiadająca w CV m.in. sagę Deus Ex, czy Thiefa. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Shadow of the Tomb Raider na pierwszym zwiastunie

 0