Shadow Warrior 2 dostępny za darmo na GOG

Shadow Warrior 2 dostępny za darmo na GOG

GOG nie przestaje nas rozpieszczać. Najpierw organizuje sporo ciekawych promocji z okazji 10 urodzin, z kolei teraz popularna platforma udostępniła całkowicie bezpłatnie grę Shadow Warrior 2. Warto podkreślić, że nie jest to wybór dokonany bezpośrednio przez GOG tylko fanów, którzy mogli głosować na jeden z trzech tytułów z listy: Shadow Warrior 2, Firewatch oraz Superhot. Oczywiście najwięcej głosów zebrała pierwsza gra, co jest raczej dość zrozumiałe zważywszy na fakt, że ów tytuł cieszy się powszechnym uznaniem społeczności i branżowych krytyków. Przedstawiona oferta będzie dostępna przez 48 godzin, jeśli więc zależy nam na tej grze musimy się pospieszyć. Do biblioteki na GOG dodamy ją wchodząc bezpośrednio na stronę z promocją. Warto podkreślić, że GOG oferuje gry bez zabezpieczeń DRM co na tle konkurencji w postaci Steama jest zdecydowanie na plus.

Shadow Warrior 2 jest dostępny za darmo na platformie GOG przez 48 godzin.

Shadow Warrior 2 ukazał się na rynku dwa lata temu i został stworzony przez rodzime studio Flying Wild Hog. Akcję gry osadzono parę lat po wydarzeniach z pierwszej odsłony. Świat przeszedł znaczną przemianę, podczas której doszło do tzw. kolizji między wymiarami ludzi oraz demonów. Przychodzi nam znów wcielić się w rolę Lo Wanga, samotnego najemnika współpracującego z gangiem Yakuzy. Pod względem mechaniki dwójka przeszła przemianę i teraz pod tym względem przypomina równie popularnego Borderlandsa. Elementy znane z produkcji RPG zostały rozbudowane, dzięki czemu otrzymujemy dostęp do licznych broni modyfikowanych na rozmaite sposoby. Shadow Warrior 2 zawiera także bardziej otwarty oraz mniej liniowy świat. Poza fabułą gra posiada także tryb kooperacji dedykowany maksymalnie czterem użytkownikom (dostępne są dokładnie te same zadania co w single playerze).

Zobacz: GOG świętuje 10 urodziny darmową grą i licznymi promocjami

Tak jak wspominaliśmy na wstępie, w ramach okrągłej rocznicy GOG oferuje liczne promocje w tym zestawy tematyczne w świetnej cenie. Przykładowo, za 18 zł możemy zgarnąć pakiet Nieśmiertelne klasyki, który zawiera legendarne Theme Hospital, Dungeon Keeper 2, System Shock 2 oraz Another World. Płacąc 35 złotych mamy natomiast pakiet Im starsze, tym lepsze z takimi hitami jak Owlboy, Homeworld Remastered i Dragon Age: Origins. Dla fanów nieco nowszych klimatów GOG proponuje z kolei wartą 89 złotych kolekcję Współczesne klasyki, w ramach której dostaniemy Kingdom Come: Deliverance, Battle Chasers i Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Oprócz tego pojedyncze produkcje np. Wiedźmin 3 Edycja Roku za 59,99 złotych, Elex za 76,09 zł czy Fallout oraz Fallout 2 po 9,29 zł. Okazje potrwają od 1 do 7 października.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Shadow Warrior 2 dostępny za darmo na GOG

 0