SkyShowtime trafi do Polski. Co oferuje usługa?

SkyShowtime trafi do Polski. Co oferuje usługa?

W marcu do Polski trafi HBO Max, o czym więcej piszemy tutaj, lecz to nie jedyna nowość, którą otrzymają w 2022 roku mieszkańcy kraju nad Wisłą. Kolejną jest debiut SkyShowtime.

Jak podaje serwis Wirtualne Media, Comcast Corporation i ViacomCBS Inc. otrzymały pełną zgodę organów regulacyjnych na udostępnienie usługi SkyShowtime na terenie Europy w tym w Polski. Serwis streamingowy trafi do mieszkańców Polski, Czech, Danii, Albanii, Andory, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Finlandii, Węgier, Kosowa, Czarnogóry, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii oraz Szwecji. Docelowo SkyShowtime ma objąć zasięgiem 90 milionów użytkowników ze Starego Kontynentu. SkyShowtime zawiera bibliotekę gwarantującą nawet 10 tys. godzin rozrywki.

Serwis SkyShowtime trafi do Polski w 2022 roku.

SkyShowtime trafi do Polski. Co oferuje usługa?

Niestety aktualnie nie znamy cen abonamentu ani oferty programowej. Również dokładniejszy start usługi pozostaje zagadką - te wszystkie informacje zostaną podane w późniejszym czasie. Wiemy natomiast, że platforma udostępnia materiały NBCUniversal, Sky i ViacomCBS, Universal Pictures, Sky Studios, Peacock, Paramount+, SHOWTIME, Paramount Pictures i Nickelodeon. Na liście są filmy dla różnej grypy odbiorców od dzieci, młodzieży po osoby starsze. Są tu udostępniane m.in. filmy obyczajowe, programy dla dzieci i rodzin czy najważniejsze premiery.

Monty Sarhan, dyrektor generalny SkyShowtime cieszy się, że przedsiębiorstwo zyskało wymagane zgody. Platforma postara się dostarczyć klientom w Europie "nowy atrakcyjny serwis rozrywkowy z szeroką ofertą programową". Warto wspomnieć, iż Sarhan objął stanowisko SkyShowtime wraz z początkiem bieżącego roku. Start usługi m.in. w Polsce był zapowiadany jeszcze w 2021 roku, aczkolwiek nie udało się jej wprowadzić w tamtym okresie.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: SkyShowtime trafi do Polski. Co oferuje usługa?

 0