Smartwatch Mi Watch trafia do sprzedaży w Polsce. Będzie można kupić go w specjalnej cenie

Smartwatch Mi Watch trafia do sprzedaży w Polsce. Będzie można kupić go w specjalnej cenie

Oferta Xiaomi w Polsce poszerzy się o Mi Watch, nowego przedstawiciela rodziny wearable. Dzięki rozbudowanym funkcjom smartwatch wesprze użytkowników w ich aktywnym życiu. Tylko 25 stycznia Mi Watch będzie można kupić w specjalnej cenie 449 złotych. Sprzęt do regularnej sprzedaży trafi 8 lutego w cenie 549 zł. Wyposażony w szereg czujników, m.in. czujnik tętna, akcelerometr i żyroskop Mi Watch kompleksowo monitoruje stan zdrowia użytkownika. Urządzenie może kontrolować poziom saturacji krwi, stresu oraz pomiar tętna w czasie rzeczywistym. Funkcje pozwalają także na monitorowanie cyklu snu, śledząc fazy REM. Aby dostarczać jeszcze dokładniejsze dane, Mi Watch korzysta ze specjalnego algorytmu FirstBeat. Mi Watch wspiera 117 profesjonalnych trybów sportowych, np. bieganie oraz bieganie na bieżni, trening jogi, wspinaczkę, jazdę na rowerze, trening na orbitreku oraz pływanie, informując użytkownika na bieżąco o jego wynikach.

Oferta Xiaomi w Polsce poszerzy się o Mi Watch, nowego przedstawiciela rodziny wearable.

Smartwatch Mi Watch trafia do sprzedaży w Polsce. Będzie można kupić go w specjalnej cenie

Dzięki wbudowanemu GPS smartwatch może śledzić i dostarczać dokładne informacje o treningu, które dostępne są w aplikacji Xiaomi Wear. Zegarek jest wodoszczelny do 5ATM (50 m), więc nie trzeba zdejmować go do kąpieli lub podczas treningu pływackiego. Użytkownicy mogą wybierać spośród 100 wbudowanych tarczy zegarka, dopasowując je do swoich indywidualnych preferencji. Da się tworzyć również niestandardowe tarcze w postaci ulubionych zdjęć. Dodatkowo Mi Watch oferuje funkcję zdalnego sterowania aparatem oraz wyświetla emoji w powiadomieniach.

Mi Watch wyposażony jest w 1,39-calowy, duży i jasny panel AMOLED pokryty szkłem Corning Gorilla Glass trzeciej generacji. Po zaledwie dwóch godzinach ładowania oferuje do 16 dni pracy przy normalnym użytkowaniu lub do 22 dni w trybie oszczędzania energii. W trybie sportowym smartwatch wytrzyma do 50 godzin. Mi Watch waży zaledwie 32 g, a użytkownicy początkowo będą mieli do wyboru 3 kolory paska: czarny, beżowy i granatowy. W późniejszym czasie pojawią się kolejne warianty kolorystyczne. W dniu 25 stycznia Mi Watch będzie można kupić na mi-home.pl, mimarkt.pl oraz mi-store.pl.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Smartwatch Mi Watch trafia do sprzedaży w Polsce. Będzie można kupić go w specjalnej cenie

 0