Sony oficjalnie potwierdza potężniejszy model PlayStation 4!

Sony oficjalnie potwierdza potężniejszy model PlayStation 4!

Po kilku tygodniach plotek i domysłów dotyczących nowego modelu PS4, firma Sony postanowiła oficjalnie potwierdzić prace nad takowym. Tym samym wiemy, że potężniejszy wariant najnowszej konsoli Sony faktycznie powstaje, choć stadium przygotowań pozostaje niewiadomą, gdyż sprzętu na pewno nie zobaczymy na nadchodzących targach E3.

Zobacz: Czy odświeżone wersje konsol mają rację bytu? - Spojrzenie na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość

CEO Sony Entertainment Interactive, Andrew House, w rozmowie z Financial Times przyznał, że firma pracuje nad udoskonaloną wersją PlayStation 4, która powinna podołać zarówno grom, jak i filmom w rozdzielczości 4K. Nie padły jednak żadne konkretne dane techniczne. Menedżer ujawnił natomiast, że nachodzące PS4 Neo nie będzie sukcesorem obecnego modelu konsoli, ale droższą alternatywą, adresowaną do bardziej wymagającej klienteli. Wzmocniona peesczwórka nie otrzyma żadnych gier na wyłączność, a tylko zaoferuje lepszą oprawę audiowizualną w produkcjach współdzielonych z dotychczasowym urządzeniem.

Jeśli Sony nie natrafi na żadne trudności, konsola PS4 Neo powinna zawitać do sklepów jeszcze przed końcem bieżącego roku, być może nawet w okolicy III kwartału. Jednocześnie sprzedaż obecnego modelu nie zostanie zakończona.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony oficjalnie potwierdza potężniejszy model PlayStation 4!

 0