Sony ujawnia mocną sierpniową ofertę gier PlayStation Plus

Sony ujawnia mocną sierpniową ofertę gier PlayStation Plus

Sony zaprezentowało dzisiaj nowe gry wchodzące w skład sierpniowej oferty PlayStation Plus. Należy przyznać, że Microsoft ma godnego rywala na ostatni miesiąc wakacji, ponieważ użytkownicy usługi Japończyków w ramach głównego dania dostaną Mafię III. Oprócz tego na liście znalazły się m.in. Dead by Daylight, Seorius Sam 3: BFE, czy Bound by Flame. Tym samym właściciele marki PlayStation znów zaskoczyli nas pozytywnie, gdyż w lipcu otrzymaliśmy hit w postaci Heavy Rain. Teoretycznie ciężko byłoby przebić tę produkcję, aczkolwiek w jakimś stopniu udało się tego dokonać utrzymując pozytywne wrażenie. Wszystkie produkcje trafią do oferty dokładnie 7 sierpnia i wówczas będziemy mogli rozpocząć pobieranie interesujących nas tytułów, które zostaną przypisane do naszego konta. 

W ramach sierpniowej posiadacze PS Plus otrzymają bezpłatnie m.in. Mafię III. Nowa oferta wystartuje 7 sierpnia.

Nie jest to jedyne wydarzenie związane z PS Plus, gdyż Rockstar wspólnie z Sony udostępnili posiadaczom Grand Theft Auto V bezpłatną rozgrywkę bez konieczności posiadania subskrypcji (całość potrwa do 6 sierpnia). Dodatkowo pojawiła się także specjalna oferta, w ramach której do zgarnięcia jest nawet 1 250 000 dolarów bezpośrednio w GTA Online. Oprócz tego trwają jeszcze letnia wyprzedaż na PS Store. Obejmuje ona m.in. zestawy do Fortnite, jak również masę produktów w interesujących cenach np. GTA V, czy Gran Turismo Sport w cenie 79 złotych. PlayStation Plus w ramach comiesięcznego abonamentu, który jest niezbędny, aby grać przez internet, proponuje w pełni darmowe produkcje. Odpowiednikiem znanym z Xbox One jest Games with Gold.

Oczywiście nowa oferta nie wszystkim przypadnie do gustu, gdyż Mafia III nie została odebrana za dobrze przez fanów marki. Konsolowej wersji wytykano przede wszystkim problemy z optymalizacją, przez które produkcja bywała prawie niegrywalna. Ponadto wielu ekspertów zarzucało jej zbyt miałką fabułę, czy mechanikę rozgrywki. Nawet jeśli trzecia odsłona gangsterskiej serii nie jest dla każdego, tak Dead by Daylight powinien przemówić do oddanego grona maniaków horrorów spod znaku Piątku 13-go. Tak czy inaczej, jeśli otrzymujemy coś całkowicie bezpłatnie nie powinniśmy zanadto narzekać, zwłaszcza że Sony nie zawsze rozpieści nas samymi mocnymi, uwielbianymi przez większość osób grami i to w tak gorące dni.

Lista gier PS Plus na sierpień:

  • Mafia III, PS4
  • Dead by Daylight, PS4
  • Bound by Flame, PS3
  • Serious Sam 3: BFE, PS3
  • Draw Slasher, PS Vita
  • Space Hulk, PS Vita
  • Bonus: Here They Lie (PS VR)
  • Bonus: Knowledge is Power (PlayLink)

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony ujawnia mocną sierpniową ofertę gier PlayStation Plus

 0