Spider-Man Remastered, Hitman 3 i 3 inne gry z obsługą Intel XeSS

Spider-Man Remastered, Hitman 3 i 3 inne gry z obsługą Intel XeSS

Lista gier obsługujących technologię temporalnego upscalingu Intela rośnie z dnia na dzień. Ta jest już wspierana przez kolejne pięć tytułów, a karty z serii Arc A700 wciąż nie zadebiutowały jeszcze na rynku. 

W 24 godziny pięć gier otrzymało aktualizację dla Intel XeSS. Niektóre z tych tytułów zostały ogłoszone kilka miesięcy temu, więc wiedzieliśmy, że lada moment doczekają się obsługi technologii Niebieskich, ale w innych przypadkach można mówić o pewnej niespodziance. Przypominamy, że co prawda karty graficzne Arc A7 mają swoją globalną premierę dopiero w przyszłym tygodniu, XeSS działa także na grafikach konkurencji (zarówno Radeonach, jak i GeForce'ach), więc można już sprawdzić jak radzi sobie ten upscaler w akcji. 

W 24 godziny pięć gier otrzymało aktualizację dla Intel XeSS

Na razie gracze mogą korzystać z technologii XeSS za pośrednictwem kart graficznych innych producentów, które obsługują instrukcje DP4a lub grafik Arc A380 klasy podstawowej firmy Intel, które zadebiutowały oficjalnie jedynie w Azji (lub serii Arc Mobile). Wydajność procesora graficznego A380 nie jest zbyt wysoka w grach, więc prawdopodobnie warto poczekać na A770 i A750, które zadebiutują 12 października.

Wśród gier, które otrzymały aktualizację XeSS, jest Hitman 3, który otrzymał też aktualizację AMD FSR 2.1 i obsługuje już NVIDIA DLSS, więc jest to bardzo interesujący tytuł do testów porównawczych wszystkich trzech technik. Co więcej, The Riftbreaker również doczekał się wsparcia XeSS. Była to jedna z pierwszych gier zaprezentowanych przez firmę Intel z tą technologią. 

Xess otrzymał także Redout II na PC, jak również popularna strzelanka FPS osadzona w II wojnie światowej. Jak ogłoszono dzisiaj, najnowsza łatka Enlisted zapewnia obsługę XeSS i zapewnia do 50% lepszą wydajność w rozdzielczości 4K, a przynajmniej tak twierdzi deweloper. To kolejna gra, która obsługuje już AMD FSR i NVIDIA DLSS. Ostatnim tytułem, który doczekał się się aktualizacji z XeSS, jest Spider-Man Remastered. Co więcej, w tym tytule zaktualizowano FSR do wersji 2.1, a Nixxes Software obiecuje także update z DLSS 3. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Spider-Man Remastered, Hitman 3 i 3 inne gry z obsługą Intel XeSS

 0