Spider-Man zaprezentowany na premierowym trailerze

Spider-Man zaprezentowany na premierowym trailerze

Gry wideo z udziałem legendarnego Spider-Mana da się policzyć na palcach jednej ręki, a i tak większość z nich ciężko zaliczyć do grupy w pełni udanych produkcji. Jednak dotychczas opublikowane informacje odnośnie najnowszych przygód Spider-Mana autorstwa Insomniac Games utwierdzają w przekonaniu, że może to być najlepszy tytuł umieszczony w tymże uniwersum. Obecnie deweloperzy znów zaskoczyli fanów, prezentując zwiastun premierowy miesiąc przed premierą. Dość rzadka to praktyka, ale trailer Spider-Mana prezentuje się bardzo interesująco, pomimo że zabrakło w nim czystej dawki gameplayu. Jest za to kilka nowych scen, których nie widzieliśmy wcześniej oraz paru łotrów m.in. Silver Sable, Mister Negative, Kingpina, czy Rhino. Oczywiście na klipie nie zabrakło solidnej porcji akcji i sporej ilości pajęczyny.

Najnowszy zwiastun Spider-Mana dobitnie potwierdza, że szykuje się interesująca oraz wciągająca na wiele godzin przygoda.

Opowieść ukazana w Spider-Manie nie skupia się bezpośrednio na żadnym z wydanych komiksów o superbohaterze tylko tworzy zupełnie odrębną przygodę, chociaż opartą na wykreowanym przez Marvela świecie Oznacza to, że poza oczywiście Peterem Parkerem, czyli głównym bohaterem wystąpią także jego odwieczna miłość, jak również sam Norman Osborn. Choć pod względem systemu walki gra garściami czerpie z serii Batman: Arkham, tak odrobinę bardziej postawi na eksplorację udostępnionych terenów Nowego Jorku. Warto również wspomnieć o wysokiej jakości oprawie wizualnej, która wyraźnie daje do zrozumienia, że w PlayStation 4 drzemie jeszcze dużo mocy. Z okazji nadchodzącego debiutu Sony jakiś czas temu ujawniło limitowane wydanie PS4, którego obudowa została przywdziana w motyw związany ze Spider-Manem, przy czym warto tu pochwalić mocno stonowane wzornictwo.

Oprócz konsoli w zestawie znajdziemy grę oraz różne cyfrowe dodatki pokroju skórek dla głównego bohatera. Specjalne wydanie urządzenia jest dostępne na terenie naszego kraju w kilku popularnych sieciach z elektroniką w cenie mniej więcej 2 tysięcy złotych. Czy warto wydać na to pieniądze? Jest to oczywiście całkowicie indywidualna kwestia. Premiera sprzętu podobnie jak samej produkcji odbędzie się 7 września. Co warto jeszcze podkreślić to fakt, że nie ma szans, aby Spider-Man od Insomniac Games zawitał także na pozostałe platformy, czyli pecety i Xbox One, ponieważ jak zdradzili twórcy — to ekskluzywna zabawa wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 4. Bez wątpienia deweloperzy obiecują fanom dużo interesującej treści wykraczającej poza ramy podstawowego wątku fabularnego, dzięki czemu przy tytule spędzimy wiele godzin pasjonującej zabawy. Dodatkowo niektóre z postaci zostaną przedstawione w nieco inny sposób niż na kartach komiksów, co brzmi zachęcająco pod warunkiem, że scenarzyści nie przesadzili w drugą stronę. Tak czy inaczej, gra z pewnością przyciągnie przed ekrany monitorów wielu maniaków nie tylko wirtualnej rozrywki.

Komentarze do: Spider-Man zaprezentowany na premierowym trailerze