Spójrzcie tylko jak to się błyszczy! G.SKILL pokazał nowe pamięci Trident Z5 Royal DDR5

Spójrzcie tylko jak to się błyszczy! G.SKILL pokazał nowe pamięci Trident Z5 Royal DDR5

Te pamięci z pewnością będą przyciągały spojrzenia. G.SKILL ogłosił swoje nowe moduły z rodziny Trident Z5 Royal. To kości DDR5 stworzone do podkręcania i zgodne z najnowszym profilem Intel XMP 3.0.

 

Te pamięci zdecydowanie będą wyróżniać się wśród pozostałych komponentów. Firma G.SKILL przedstawiła swoje nowe "błyskotki". Chodzi o moduły RAM DDR5 Trident Z5 Royal, które stanowią kontynuację serii, w ramach której pojawiły się już wcześniej kości DDR4. Nowe pamięci Wyposażono w wypolerowane odpromienniki ciepła zapewniające lustrzane odbicie. To jednak nie wszystko, co może przyciągnąć w nich oko. G.SKILL dodał również podświetlany diodami RGB pasek z kryształów. Pamięci Trident Z5 Royal DDR5 dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej oraz złotej. Według producenta Trident Z5 Royal jest ucieleśnieniem wysokiej klasy luksusu flagowej rodziny produktów Trident Z5.

Omawiane moduły będą dostępne między innymi w wersji "extreme" oferując standard DDR5-8400 CL40. W tym wydaniu pojawi się zestaw o łącznej pojemności 48 GB (2 x 24 GB).

 

Oprócz unikatowego wygląda nowe pamięci zapewniają też niezłą specyfikację. G.SKILL twierdzi nawet, że zostały one zaprojektowane z myślą o podkręcaniu. Omawiane moduły będą dostępne między innymi w wersji "extreme" oferując standard DDR5-8400 CL40. W tym wydaniu pojawi się zestaw o łącznej pojemności 48 GB (2 x 24 GB). G.SKILL planuje jednak wersje z innymi specyfikacjami, które będą dostępne w zestawach o pojemności do 96 GB (2 x 48 GB).

Należy dodać, że tytułowe pamięci RAM obsługują najnowszy profil Intel XMP 3.0. Jeśli chodzi o wspomniane podświetlenie RGB to będzie nim można zarządzać za pomocą oprogramowania G.SKILL Trident Z Lighting Control lub rozwiązań dostarczanych przez producentów płyt głównych.

Moduły Trident Z5 Royal DDR5 będą dostarczone do partnerów dystrybucyjnych G.SKILL na całym świecie pod koniec maja 2024 roku.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Spójrzcie tylko jak to się błyszczy! G.SKILL pokazał nowe pamięci Trident Z5 Royal DDR5

 0