Spotify się nie włącza? Na Androidzie winna może być ta wersja

Spotify się nie włącza? Na Androidzie winna może być ta wersja

Chyba lepiej żeby osoby korzystające ze Spotify na urządzeniu z Androidem nie pobierały aktualizacji do wersji v8.8.60. Wydanie to może powodować wyłączanie się aplikacji za każdym razem, gdy będziemy próbować ją otworzyć.

Spotify v8.8.60 z problemami na Androidzie

Jak wynika z nowych doniesień, chyba lepiej nie pobierać najnowszej aktualizacji beta do Spotify. Użytkownicy sprzętu działającego pod kontrolą systemu Android mogą doświadczać problemów jeśli posiadają wersję Spotify v8.8.60. Osoby posiadające różnego rodzaju sprzęt z Androidem skarżą się w sieci, iż w ogóle nie mogą uruchomić aplikacji. Wspomniana wyżej wersja Spotify ma bowiem powodować natychmiastowe wyłączenie się aplikacji za każdym razem, kiedy ta jest otwierana.

Należy dodać, że wersja v8.8.60 jest wydaniem beta, tak więc pobierający ją użytkownicy powinni mieć świadomość, że w aplikacji mogą pojawić się jakieś niedociągnięcia i błędy. Ciężko było chyba jednak przewidzieć, że aplikacja może nie otwierać się wcale.

Spotify

Problem potwierdził również serwis 9to5Google, który sprawdził wersję Spotify v8.8.60 na smartfonach Google Pixel Fold oraz Samsung Galaxy Z Fold 5. Należy dodać, że wersja v8.8.60 jest wydaniem beta, tak więc pobierający ją użytkownicy powinni mieć świadomość, że w aplikacji mogą pojawić się jakieś niedociągnięcia i błędy. Ciężko było chyba jednak przewidzieć, że aplikacja może nie otwierać się wcale.

Istnieje prosty sposób na rozwiązanie problemu

Na szczęście istnieje prosty sposób, aby poradzić sobie z problemem. Wystarczy udać się do aplikacji Google Play i zrezygnować z programu beta Spotify. Dalej trzeba już tylko odinstalować Spotify i po odczekaniu chwili zainstalować aplikację ponownie. 

Spotify wciąż ma solidną pozycję na rynku, jednak wygląda na to, że część klientów stara się podbierać także nowy gracz - TikTok. W wybranych krajach dostępna jest już usługa TikTok Music, która działa na podobnych zasadach co Apple Music czy właśnie Spotify. Rynek z aplikacjami do strumieniowania muzyki zatem się powiększa.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Spotify się nie włącza? Na Androidzie winna może być ta wersja

 0