Sprawdź czy wygrałeś w naszym plebiscytowym konkursie For Gamers 2023! [AKTUALIZACJA]

Sprawdź czy wygrałeś w naszym plebiscytowym konkursie For Gamers 2023! [AKTUALIZACJA]

Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023 dobiegł końca i choć przyznaliśmy już nagrody zwycięskim produktom i markom, co zresztą sprawdzić możecie zarówno w naszym wcześniejszym wpisie, jak i na głównej stronie plebiscytu, nadal pozostała kwestia nagród dla głosujących. Sprawdź, czy to nie do Ciebie ma dotrzeć nasza karta graficzna, fotel gamingowy czy klawiatura gamingowa (lub kod na roczną subskrypcję dla oprogramowania EaseUS Partition Master).

 

 

[AKTUALIZACJA 18.05.2023, godz. 10:00]

Zwycięzca głównej nagrody, czyli karty graficznej GeForce RTX 3060 Ti potwierdził chęć jej odbioru.

[AKTUALIZACJA 18.05.2023]

W związku z brakiem chęci do przyjęcia głównej nagrody przez wytypowanego na początku uczestnika, który zajął pierwsze miejsce, ogłaszamy, iż drugi w kolejce uczestnik został poinformowany o jej zdobyciu. Tym samym informujemy również, że brak chęci do przyjęcia nagrody wiązać się będzie z ponownym wytypowaniem kolejnego zwycięzcy dokładnie 25 maja bieżącego roku. Przypominamy, że główną nagrodą w plebiscycie ITHardware For Gamers jest karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti.

Wygrał wpis (pisownia oryginalna)

"Szczególne wrażenie zrobił na mnie procesor AMD Ryzen 7 5800X3D. Pokazuje on bowiem, że można iść inną drogą w zwiększaniu wydajności w grach, niż zwyczajne podbijanie taktowań. Już Intel w desktopowych Broadwellach (i7-5775C i i5-5675C) udowodnił, że solidna dawka dodatkowej pamięci podręcznej owocuje konkretną wydajnością w tych zastosowaniach. Było tylko kwestią czasu, kiedy zobaczymy kolejne procesory z takim bonusem. Lecz to konkurentowi, AMD, udało się upowszechnić je u szerszego odbiorcy, m.in. dzięki bogatej ofercie układów na podstawkę AM4. Podsumowując - myślę, że duża pamięć podręczna, niewyżyłowane taktowania (czyli niskie zużycie energii) to przyszłość procesorów, szczególnie tych do gier. I to, według mnie, Ryzenowi 5800X3D jak najbardziej należy się nagroda."

Wpis ten pojawia się przy adresie email a********m******@gmail.com.

 

[Oryginalna wiadomość z dn. 10.05.2023]

Po jakże długiej analizie wszystkich wpisów konkursowych, wyłoniliśmy w końcu zwycięzców. Tym samym pragniemy poinformować, że zaledwie jedna osoba zdążyła potwierdzić odbiór swojej nagrody. Tym samym zachęcamy osoby poniżej do sprawdzenia swojej skrzynki pocztowej, gdzie czeka na nich nagroda główna w postaci karty graficznej GeForce RTX 3060 Ti oraz nagroda za zajęcie trzeciego miejsca - klawiatura gamingowa Genesis Thor 303 TKL. Informujemy również, że brak potwierdzenia odbioru nagrody oznacza automatyczny brak chęci do jej przyjęcia. Idąc dalej, po dokładnie 7 dniach licząc od dzisiaj, czyli w dniu 17.05.2023 roku, do odbioru nagród wytypowane zostaną nowe osoby, kolejno za zajęcie miejsca 4,5,6,7 - aż do skutku.

Przypominamy, że udział w konkursie wzięły osoby, które odpowiedziały na pytanie "Który produkt lub marka zasługuje według Ciebie na szczególne uznanie? Dlaczego nagrodę przyznałbyś właśnie temu konkretnemu urządzeniu lub marce? Odpowiedź uzasadnij." Odpowiedzi wybieraliśmy według naszego uznania, a nie losowo.

 

3. Miejsce - klawiatura gamingowa Genesis Thor 303 TKL

Trzecie miejsce w naszym konkursie zajął wpis (pisownia oryginalna)

"Stray. Jest to słodka gra o kotku, która zaskoczyła i pokonała wielu poważnych graczy (np. GoW), choćby z tego powodu robi wrażenie, a przecież internet powstał dla kotów."

Wpis ten pojawia się przy adresie e-mail k***.c****@wp.pl. Jeżeli to Ty, prosimy o odpowiedź zwrotną do 17.05.2023 roku. W tym dniu nagroda przepadnie i zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi.

[AKTUALIZACJA] - osoba, która zajęła w naszym konkursie trzecie miejsce odebrała swoją nagrodę.

2. miejsce - fotel gamingowy Genesis Nitro 650

Drugie miejsce w naszym konkursie zajął wpis (pisownia oryginalna)

"Jeśli miałbym przyznać nagrodę to.... zdecydowanie marce Komputronik - za wzorowe realizowanie założonych celów. Po problemach firmy w ostatnich latach udało się... niczym feniks z popiołów. Pewnie byli już tacy co już zwiastowali upadłość Komputronik'a. Komputronik jest i zaczyna się rozpychać na rynku a to dzięki dobrze przeprowadzonej restrukturyzacji i solidnemu marketingowi. Cenię w Komputronik'u to, że podjął współpracę z twórcami, których od lat śledzę w social mediach. Tort jakim jest rynek IT w Polsce jest ogromny, jest wielu cukierników i klient nie zawsze skusi się na cenę... w tych czasach doceniamy to jak jest podane ciastko.... a kiedy trafi się nam jakiś zakalec to chcemy by nasza reklamacja została szybko i pozytywnie dla nas rozpatrzona. I to właśnie podejście do klienta będzie decydowało o tym, którą cukiernię wybierzemy. Smacznego!"

Zwycięzca z adresu e-mail k****@mac.com zdążył potwierdzić już udział w konkursie i odebrał swoją należną nagrodę. Gratulujemy!

 

1. miejsce - karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti

Pierwsze miejsce w naszym konkursie zajął wpis (pisownia oryginalna)

"Genialne

Estetyczne

Nieproblemowe

Elastyczny wybór produktów

Super jakość

I wiele możliwości

Specjaliści w swoim fachu"

Wpis ten pojawia się przy adresie e-mail j*********@gmail.com. Jeżeli to Ty, prosimy o odpowiedź zwrotną do 17.05.2023 roku. W tym dniu nagroda przepadnie i zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi.

 

Miejsce 4-120 - kod na roczną subskrypcję oprogramowania EaseUS Partition Master

Kolejne miejsca zdobywają nagrodę w postaci kodu na roczną subskrypcję oprogramowania EaseUS Partition Master. Sprawdźcie swoje skrzynki e-mail oraz folder Spam. Być może to właśnie tam czai się wasza nagroda!

 

Zapraszamy za rok

Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom plebiscytu oraz pogratulować zwycięzcom, zarówno markom, jak i czytelnikom. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście i od razu zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznym plebiscycie ITHardware For Gamers 2024 oraz kolejnych konkursach przez nas organizowanych. Śledźcie nasze kanały na stronie głównej ITHardware.pl oraz w mediach społecznościowych Facebook, Youtube, Instagram i TikTok.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sprawdź czy wygrałeś w naszym plebiscytowym konkursie For Gamers 2023! [AKTUALIZACJA]

 0