Star Wars Jedi: Survivor już za parę dni trafi do EA Play i Game Pass

Star Wars Jedi: Survivor już za parę dni trafi do EA Play i Game Pass

Star Wars Jedi: Survivor autorstwa Respawn Entertainment trafi do EA Play, a co za tym idzie także do Game Pass. Wiemy, kiedy moment ten nastąpi.

Star Wars Jedi: Survivor będzie dostępny w usłudze EA Play, a także Game Pass od 25 kwietnia. Użytkownicy platformy Microsoftu będą mogli zagrać w grę Respawn Entertainment, ponieważ EA Play pozostaje częścią subskrypcji Game Pass. Tytuł ląduje na wymienionych platformach po roku od premiery (został wydany 25 kwietnia 2023 r. na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S).

Star Wars Jedi: Survivor trafi 25 kwietnia do EA Play, a co za tym idzie także Game Pass.

Jako kontynuacja Star Wars Jedi: Fallen Order, Jedi: Survivor przedstawia Cala Kestisa desperacko walczącego przeciwko Imperium ze starymi i nowymi sojusznikami. Jednak po odkryciu tajemnicy, która może zmienić wszystko, wyrusza w wielką przygodę pełną tajemnic.

Ulepszeń doczekał się system walki, który obejmuje miecz świetlny, w tym broń dwuręczną, dwuręczny krzyżowiec i blaster, który pozwala na dzierżenie blastera w jednej ręce.

Warto przypomnieć, iż zaraz po wydaniu Star Wars Jedi: Survivor był krytykowany za błędy i fatalną optymalizację, która potrafiła położyć nawet GeForce RTX 4090. Od tamtej pory wprowadzono poprawki, więc jest już lepiej.

Aktualnie trwają prace nad Star Wars Jedi 3, aczkolwiek szczegóły projektu i data debiutu nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Star Wars Jedi: Survivor już za parę dni trafi do EA Play i Game Pass

 0