Star Wars Outlaws ma działać lepiej na procesorach Intela. Ubisoft rozdaje grę przy zakupie CPU

Star Wars Outlaws ma działać lepiej na procesorach Intela. Ubisoft rozdaje grę przy zakupie CPU

Ubisoft i Intel połączyły siły. Producent procesorów został oficjalnym partnerem technologicznym Star Wars Outlaws, co oznacza, że grę zoptymalizowano pod układy Niebieskich i teoretycznie powinna na nich działać lepiej.

Współpraca Intela z Ubisoftem nad Star Wars Outlaws sprawia, że produkcja ma działać lepiej, a przynajmniej bezproblemowo na komputerach wyposażonych w procesory 14. generacji Intel Core. W tym celu zastosowano specjalne optymalizacje pozwalające osiągnąć lepszą wydajność. W komunikacie podano, iż firma dość blisko działa razem z Ubisoftem, żeby mieć pewność, iż tytuł na CPU z takich serii jak Raptor Lake-S i Raptor Lake-HX będzie działać możliwie najlepiej.

Star Wars Outlaws ma być zoptymalizowany pod procesory Intela 14. generacji.

Star Wars Outlaws ma działać lepiej na procesorach Intela. Ubisoft rozdaje grę przy zakupie CPU
 

„To ważna współpraca dla naszej firmy, ponieważ możemy połączyć moc i wydajność naszych procesorów Intel Core 14. generacji z doskonałymi grami, z których słynie Massive Entertainment. Gwiezdne Wojny pozostają jedną z najbardziej kultowych serii dla graczy PC na całym świecie, co w połączeniu z najlepszą na świecie wydajnością w grach i niezawodnymi funkcjami platformy naszych najnowszych procesorów mobilnych Intel Core z serii HX i procesorów do komputerów stacjonarnych z serii S (14. generacji) powinno dać najlepsze wrażenia. Nie możemy się doczekać, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia ze Star Wars Outlaws na platformie Intel” - powiedział Roger Chandler, wiceprezes firmy Intel.

Intel zaoferował wsparcie w zakresie oprogramowania i sprzętu zespołowi Massive Entertainment, jednak partnerstwo nie ogranicza się jedynie do optymalizacji Star Wars Outlaws. W ramach promocji produkcja będzie dołączana gratis przy zakupie procesorów Intela 14. generacji oraz laptopów wybranych dostawców: HP, Lenovo, Della, Acera, ASUSa, MSI oraz Razera.

Promocja trwa od 9 kwietnia do 31 lipca 2024 roku.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Star Wars Outlaws ma działać lepiej na procesorach Intela. Ubisoft rozdaje grę przy zakupie CPU

 0