Starfield będzie rozbudowaną i udaną grą? Testerzy chwalą produkcję Bethesdy

Starfield będzie rozbudowaną i udaną grą? Testerzy chwalą produkcję Bethesdy

Bethesda Game Studios znana jest z tworzenia rozbudowanych gier RPG i wiele wskazuje na to, że taki będzie też Starfield, który ma zadebiutować w bliżej nieokreślonym 2023 roku.

Chociaż nadal nie znamy dokładnego terminu wydania Starfielda, gra trafiła w ręce testerów, którym produkcja przypadła do gustu. Tak twierdzi Insider Colteastwood, który w ostatnim odcinku podcastu XNC przekazał opinie od osób biorących udział w testach. Testerzy twierdzą, że Starfield „jest większy i ambitniejszy, niż się spodziewali”. Starfield ma być bardziej złożony oraz rozbudowany niż Skyrim i Fallout. Warto wspomnieć, że sama Bethesda kilkukrotnie informowała, że ​​Starfield staje się największym projektem studia.

Testerzy, którzy mieli okazję sprawdzić Starfielda twierdzą, że jest to bardziej złożona i rozbudowana gra od Skyrima i Fallouta.

Deweloper potwierdził, iż kampania fabularna pozostaje o 20% większa względem poprzednich tytułów, a także zawiera ponad 250 000 linii dialogowych. Oczywiście ilość nie zawsze oznacza jakość, ale jest to rodzaj równowagi, dzięki której tytuły Bethesda Game Studios dobrze radziły sobie w przeszłości, więc istnieje szansa, że Starfield odniesie podobny sukces. Z drugiej strony do opinii testerów wypada podchodzić z dystansem, ponieważ działają oni na rzecz studia tworzącego grę. Ostateczną odpowiedź na pytanie, czy Starfield to udany projekt poznamy po jego premierze.

Starfield zmierza na komputery i konsole Xbox Series X/S, zostanie też udostępniony w dniu wydania w PC/Xbox Game Pass. Starfield to kosmiczne RPG, które przenosi nas do roku 2330 i rzeczywistości, w której ludzkość zawędrowała daleko poza nasz Układ Słoneczny, zasiedliła nowe planety i żyje jako cywilizacja podróżująca wśród gwiazd. Produkcja powinna trafić do sprzedaży w zeszłym roku, aczkolwiek autorzy zdecydowali o przełożeniu tego momentu na 2023 r. ze względu na chęć dopracowania rozgrywki.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Starfield będzie rozbudowaną i udaną grą? Testerzy chwalą produkcję Bethesdy

 0