Starfield już dostępny w Game Passie. To nie jedyny potencjalny hit w usłudze na ten miesiąc

Starfield już dostępny w Game Passie. To nie jedyny potencjalny hit w usłudze na ten miesiąc

Ogłoszono pierwszą partię tytułów Game Pass na wrzesień. Oczywiście największą gwiazdą jest tu Starfield od Bethesdy, ale Microsoft ma w planach także inne duże gry na ten miesiąc, w tym Lies of P.

Starfield już dostępny w Xbox Game Pass

Starfield był już dostępny w ramach wczesnego dostępu, ale by takowy uzyskać, trzeba było kupić wersję premium gry. Na szczęście ta jest od dziś dostępna dla wszystkich zainteresowanych, więc spodziewać można się, że zacznie bić rekordy popularności. Przypominamy, że Microsoft wykupił Bethesdę dwa lata temu, dzięki czemu gry tego wydawcy dostępne są w dniu premiery w abonamencie Xbox Pass. 

Microsoft wykupił Bethesdę dwa lata temu, dzięki czemu gry tego wydawcy dostępne są w dniu premiery w abonamencie Xbox Pass. 

starfield

Jakie gry w tym miesiącu?

Oto pełna lista gier, które w ciągu najbliższych kilku tygodni trafią do Game Pass, wraz z datami i platformami:

  • Gris (chmura, konsole i PC) – już dostępne
  • Starfield (chmura, konsole i PC) – już dostępne
  • Solar Ash (chmura, konsole i PC) – 14 września
  • Lies of P (chmura, konsole i PC) – 19 września

To nie wszystko

To jednak nie wszystko, co gigant z Redmond przygotował na ten miesiąc, bo w drugiej połowie pojawi się kolejna tura tytułów Game Pass. Sierpień przyniósł także kilka niespodzianek, w tym Age of Empires 4: Anniversary Edition na konsole Xbox i w ramach usługi Game Pass, a także Humankind, kolejną historyczną grę strategiczną.

Kupiliście już Starfield czy czekaliście na premierę w tym tygodniu? A może w ogóle nie interesuje was ten tytuł? Dajcie znać w komentarzach.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Starfield już dostępny w Game Passie. To nie jedyny potencjalny hit w usłudze na ten miesiąc

 0