SteelSeries Rival 5 – nowa mysz z kultowej serii

SteelSeries Rival 5 – nowa mysz z kultowej serii

Seria myszek Rival jest jedną z najbardziej uznanych przez graczy i SteelSeries właśnie rozszerzyło swoją ofertę o nowy model z tej rodziny - Rival 5. Duński producent przekonuje, że „gryzoń” ten powstał jako uniwersalne narzędzie, które sprawdzi się w różnych gatunkach gier. „Zaprojektowany z myślą o wydajności i stylu, Rival 5 posiada umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków środowiska” - chwali się SteelSeries. Mysz oferuje kształt, który dopasować ma się do ręki gracza jak rękawiczka. Ergonomiczny kształt zapewnić ma nam wyjątkowy komfort bez względu na rozmiar dłoni czy styl chwytu oraz łatwy i szybki dostęp do bocznych przycisków.

Seria myszek Rival jest jedną z najbardziej uznanych przez graczy i SteelSeries właśnie rozszerzyło swoją ofertę o nowy model z tej rodziny - Rival 5.

Rival 5 przystosowany jest do różnych gatunków gier i w związku z tym posiada 9 programowalnych przycisków, do których użytkownicy mogą przypisać najważniejsze skróty klawiszowe, a układ 5 bocznych przycisków sprawia, że reakcja na wydarzenia z gier ma być błyskawiczna. Ponadto do dyspozycji użytkowników oddano 10 stref podświetlenia RGB z 16.8 milionami kolorów do wyboru. Dzięki funkcji Prism Sync układ kolorów można w szybki sposób synchronizować między innymi produktami SteelSeries. Rival 5 pochwalić może się też niską masą - 85 gramów, 30% mniej niż konkurencja w tej samej kategorii (G502). Dodatkowo, by zwiększyć komfort grania, nawet podczas najbardziej dynamicznych akcji, w nowej myszy zastosowano przewód Super Mesh Cable, stworzony z siatkowanego materiału.  

Razer Orochi V2 - bezprzewodowa mysz dla graczy, która wytrzymuje do 900 godzin pracy na baterii

Rival 5 posiada sensor TrueMove Air ze śledzeniem ruchu 1:1, 18,000 CPI, 400 IPS, akceleracją 40G oraz technologią tilt tracking, by wyeliminować niepożądane odczyty sensora podczas intensywnych rozgrywek. Dodatkowo, przełączniki Golden Micro IP54 Switches nowej generacji charakteryzują się wytrzymałością 80 milionów kliknięć oraz posiadają ulepszoną ochronę przeciw wodzie i kurzowi. Rival 5 jest kompatybilny z szerokim wachlarzem aplikacji Engine Apps, jak np. Discord czy aplikacje gier obsługujących GameSense, dostępnych w darmowym oprogramowaniu SteelSeries GG, gdzie gracze mogę modyfikować ustawienia produktów SteelSeries. Rival 5 jest już dostępny w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries.com w cenie 309,99 PLN.

Pokaż / Dodaj komentarze do: SteelSeries Rival 5 – nowa mysz z kultowej serii

 0