SteelSeries wprowadza myszy Prime w formacie Mini. Kompaktowa forma i przełączniki optyczne

SteelSeries wprowadza myszy Prime w formacie Mini. Kompaktowa forma i przełączniki optyczne

SteelSeries wprowadza na rynek nową parę kompaktowych myszy do gier. Oparte są one na tej samej konstrukcji, co obecne na rynku SteelSeries Prime, jednak w mniejszym formacie. Nowe myszy zachowują te same podstawowe funkcje, takie jak przełączniki optyczne PE i dostępne będą w wersji przewodowej i bezprzewodowej. 

Obie myszy Prime Mini są wyposażone w przełączniki Prestige OM z magnesami neodymowymi, które zwiększają trwałość (100 mln kliknięć), a jednocześnie zapewniają precyzyjne i szybkie kliknięcia, aby poprawić wrażenia z gier. Obudowa myszy wykonana jest z czarnego matowego plastiku ABS i została zaprojektowana dla użytkowników praworęcznych. Producent twierdzi, że mysz sprawdzi się w każdym typie chwytu jak claw, fingertip i palm grip, jednak patrząc na rozmiary gryzoni, można od  razu obalić to stwierdzenie i kierowa się w stronę fingertip.

SteelSeries nieco zmniejszył swoje myszy Prime i wprowadza je w wersji Mini. Prime Mini, jak i Prime Mini Wireless oferują to samo co większe modele, jednak w kompktowej formie.

Zarówno Prime Mini, jak i Prime Mini Wireless wykorzystują sensor TrueMove, który został opracowany wspólnie z PixArt, aby oferować prawdziwe śledzenie 1 do 1 i zapobiegać odczytywaniu przez czujnik niechcianych ruchów. Ważąca około 61g mysz Prime Mini wykorzystuje sensor TrueMove Pro, oferuje maksymalną rozdzielczość DPI 18000 i obsługuje przyspieszenie do 50G. Prime Mini Wireless jest nieco cięższa i waży 73g, a jednocześnie wykorzystuje nieco inny czujnik TrueMove Air. Reszta specyfikacji pozostaje taka sama.

Producent zapewnia, że model bezprzewodowy może pracować nawet 100 godzin na jednym ładowaniu, a 15 minut ładowania ma zapewnić 15 godzin bezproblemowego grania. Oba modele są wyposażone w lekki kabel USB-C z oplotem, który zapewnia płynne użytkowanie oraz podświetlenie LED. Myszy Prime Mini i Prime Mini Wireless są już dostępne w cenie odpowiednio 309,99 oraz 629,99 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: SteelSeries wprowadza myszy Prime w formacie Mini. Kompaktowa forma i przełączniki optyczne

 0