Suicide Squad od Rocksteady na efektownym zwiastunie. Legion Samobójców kontra Liga Sprawiedliwości

Suicide Squad od Rocksteady na efektownym zwiastunie. Legion Samobójców kontra Liga Sprawiedliwości

W miniony weekend odbyło się wielkie święto fanów komiksowego uniwersum DC, czyli DC FanDome 2021. Ten przyniósł kilka naprawdę ciekawych ogłoszeń i prezentacji, nie tylko filmów i seriali, ale i gier, ponieważ na wirtualnym konwencie zobaczyliśmy nowy zwiastun Suicide Squad od Rocksteady.

Minął ponad rok odkąd Rocksteady i Warner Bros. ujawnili grę Suicide Squad, a teraz - po długim oczekiwaniu - otrzymaliśmy kolejny rzut oka na nadchodzącą grę z Legionem Samobójców w roi głównej. Choć prezentacja z DC FanDome 2021 pozostawia nieco niedosytu, ponieważ zamiast pokazania gry pierwszy raz w akcji, otrzymaliśmy jedynie zwiastun fabularny, ale tym razem przynajmniej na silniku gry, co daje niezły obraz tego, jak gra będzie się prezentować. 

Trailer fabularny gry Suicide Squad: Kill the Justice League pokazuje formację Task Force X i wyjaśnia, dlaczego nasza grupa superzłoczyńców ma za zadanie tytułowe zabicie Ligi Sprawiedliwości.

Trailer fabularny gry Suicide Squad: Kill the Justice League pokazuje formację Task Force X i wyjaśnia, dlaczego nasza grupa superzłoczyńców z Harley Quinn, Kapitanem Boomerangiem, Deadshotem i King Sharkiem w składzie ma za zadanie tytułowe zabicie Ligi Sprawiedliwości. Jak się okazuje, Brainiac opanował bohaterów i wykorzystuje ich do siania spustoszenia. Grupa zadaniowa jest pierwszą jednostką, która dotarła do Metropolis żywa, jak wyjaśnia szefowa oddziału X, Amanda Waller. Jasne jest również, że Harley i załoga nie są zbyt chętni do współpracy, ale nie mają wyboru, ponieważ w ich głowach osadzono niewielkie bomby, które zostaną wysadzone, gdy tylko przestaną słuchać rozkazów. Superman, Zielona Latarnia, Wonder Woman i Flash również pojawią się w zwiastunie, a swój osobliwy epizod zalicza nawet Pingwin. 

Niestety, jak już wspominaliśmy, zwiastun nie przynosi nawet urywków rozgrywki, a twórcy nie podali żadnej bardziej szczegółowej daty premiery, ograniczając się jedynie do okna „2022 rok” dla wersji na PC, PS5 i Xbox Series X/S. Materiał daje jednak wyobrażenie, czego możemy się spodziewać po tym tytule: mnóstwo dowcipnych przekomarzań, świat postawiony na głowie i niemal swobodne podejście do przemocy. Głównym pytaniem jest po prostu, czy Rocksteady wcześniej koncentrujące się na grach o Batmanie, w których działaliśmy na znacznie mniejszą skalę, jest w stanie zapewnić akcję na równi z tym zwiastunem. Przekonamy się w przyszłym roku, a przynajmniej mamy taką nadzieję. 

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Suicide Squad od Rocksteady na efektownym zwiastunie. Legion Samobójców kontra Liga Sprawiedliwości

 0