Świąteczne rozdawnictwo gier wraca do Epic Games Store. Dwie produkcje dostępne do odebrania

Świąteczne rozdawnictwo gier wraca do Epic Games Store. Dwie produkcje dostępne do odebrania

Epic Games Store wraca ze specjalną akcją świąteczną, w ramach której udostępnia kilkanaście gier za darmo, a nie jak standardowo 1-2 gry tygodniowo.

Epic Games Store szykuje się do świątecznego rozdawnictwa gier

Epic Games Store znów zamieni się w Mikołaja i będzie rozdawał graczom darmowe gry (zapewne jak to bywało wcześniej, kolejne tytuły zostaną dodawane codziennie, a nie jak to jest normalnie raz na 7 dni). Oczywiście nie będziemy znać nazw tych gier, ewentualnie pojawią się drobne wskazówki, co to może być. Pierwszy tytuł-niespodzianka pojawi się na platformie wcześniej, bo nie w przyszły czwartek, tylko 12 grudnia, we wtorek. Nie wiemy, ile produkcji rozda sklep, w zeszłym roku było ich 15, więc tutaj może być podobna ilość.

Tradycyjnie jak co roku podczas okresu świątecznego Epic Games Store będzie rozdawać wiele gier.

Poprzednia akcja trwała od 15 grudnia 2022 do 5 stycznia 2023 roku i tu powinno być podobnie. Niestety często są to średnie propozycje lub odgrzewane kotlety, które w przeszłości rozdawano bezpłatnie w Epic Games Store (poza kilkoma wyjątkami). W tym roku liczymy na lepsze gry. Pojawi się również świąteczna wyprzedaż i zapewne powróci kupon dodatkowo obniżający wartość produktów w sklepie. Tymczasem od dziś za darmo udostępniono nowe gry.

Kolejne darmowe gry już dostępne w Epic Games Store

Predecessor jest reklamowany jako „dynamiczna gra akcji, która łączy w sobie rozgrywkę MOBA i FPS, umieszczając gracza w centrum walki z kluczowymi wyborami, kamerą z perspektywy trzeciej osoby i wciągającą akcją”. GigaBash to wieloosobowa bijatyka arenowa z ogromnymi, zainspirowanymi filmami kaiju bohaterami, wstrząsającymi ziemią atakami specjalnymi i w pełni zniszczalnym środowiskiem.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Świąteczne rozdawnictwo gier wraca do Epic Games Store. Dwie produkcje dostępne do odebrania

 0