Świętuj 20 lat laptopów MSI we Wrocławiu. Poznaj historię, zobacz przyszłość i wygraj nagrody

Świętuj 20 lat laptopów MSI we Wrocławiu. Poznaj historię, zobacz przyszłość i wygraj nagrody

MSI zaprasza wszystkich fanów technologii na rocznicowe wydarzenie z okazji 20-lecia obecności laptopów producenta na rynku. To okazja, by poznać historię marki, a także urządzeń oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Pierwszy laptop MSI trafił na rynek dwie dekady temu. MS-1003, bo o nim mowa wyposażono w procesor Intel Pentium M i kartę graficzną ATI Mobility Radeon 9600/9700. Trzy lata po premierze tego modelu MSI zaprezentowało swojego pierwszego laptopa stricte do gier, czyli wariant GX600 posiadający CPU Intel Core 2 Duo i GPU NVIDIA GeForce 8600M GT. Było to w czasach, gdy laptopy gamingowe nie były normą i nie cieszyły się taką popularnością jak teraz. Po 20 latach producent zaprasza na specjalne wspominkowe wydarzenie.

Wydarzenie poświęcone historii laptopów MSI odbędzie się 14 czerwca we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych.

Świętuj 20 lat laptopów MSI we Wrocławiu. Poznaj historię, zobacz przyszłość i wygraj nagrody
 

Sentymentalna wycieczka w przeszłość, podczas której zobaczymy nie tylko te klasyki, ale i wiele innych przełomowych dla MSI urządzeń odbędzie się 14 czerwca 2024 roku. Wydarzenie zostanie zorganizowane we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych, gdzie na ekranie o powierzchni 100 metrów kwadratowych będzie można spojrzeć wstecz na 20 lat historii laptopów marki. To jednak dopiero początek przygody.

Na zwiedzających czekać ma specjalna wystawa laptopów marki, które będzie można dokładnie obejrzeć (również ich wnętrza), a na pytania czekać będą eksperci. Nie zabraknie też czasu, by zanurzyć się w nowoczesnym gamingu i przetestować najnowsze laptopy i urządzenia gamingowe MSI, w tym handheld Claw.

Oprócz wystaw czy rozmów z ekspertami firma przewidziała konkursy, w ramach których do wygrania będą okolicznościowe pamiątki. Brzmi ciekawie? W takim razie można zapisać się do tego wydarzenia na tej stronie internetowej. Co ważne, miejsca są limitowane, więc warto się pospieszyć.

Wejście jest bezpłatne, z kolei w wydarzeniu mogą uczestniczyć osoby niepełnoletnie, ale pod opieką dorosłej osoby. Więcej informacji uzyskamy także na facebookowym profilu MSI. Patronem medialnym wydarzenia 20 lat laptopów MSI jest RADIO Wrocław.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Świętuj 20 lat laptopów MSI we Wrocławiu. Poznaj historię, zobacz przyszłość i wygraj nagrody

 0