Synology przedstawia rejestrator DVA 3221

Synology przedstawia rejestrator DVA 3221

Synology wprowadził na rynek rejestrator DVA3221 NVR z technologią głębokiego uczenia zapewniający zaawansowane funkcje lokalnego monitoringu i analizy wideo. Dzięki algorytmom głębokiego uczenia z przyśpieszeniem opartym o procesor graficzny urządzenie DVA3221 może generować w czasie rzeczywistym dane umożliwiające pracownikom ochrony natychmiastowe podjęcie działań. Rozpoznawanie twarzy, liczenie osób, wykrywanie pojazdów i dodatkowe funkcje analizy wideo umożliwiają użytkownikom wdrożenie bardziej inteligentnego rozwiązania w celu zapewnienia bezpieczniejszego środowiska. „Dzięki ciągłej aktualizacji oprogramowania linia produktów DVA jest stale usprawniana. Niedawna aktualizacja aplikacji Surveillance Station udostępnił kilka nowych kluczowych funkcji, takich jak wykrywanie twarzy, ludzi i pojazdów, a nawet możliwość wykrywania masek” - powiedział Tony Lin, menedżer produktu w firmie Synology zajmujący się aplikacją Surveillance Station.

Synology wprowadził na rynek rejestrator DVA3221 NVR z technologią głębokiego uczenia zapewniający zaawansowane funkcje lokalnego monitoringu i analizy wideo.

Synology przedstawia rejestrator DVA 3221

Rozwiązanie DVA3221 łączy doświadczenie firmy Synology w zakresie przechowywania danych i zarządzania nimi z zaawansowanym rozwiązaniem VMS Surveillance Station. Obsługa ponad 7600 kamer, zgodność ze standardem ONVIF oraz integracja z modułami we/wy i głośnikami oznacza brak konieczności powiązania się z konkretną marką lub platformą. Dzięki lokalnemu przechowywaniu i przetwarzaniu danych analitycznych rozwiązanie może być całkowicie autonomiczne i nie wymaga stałego połączenia z Internetem. Połączenie jest wymagane jedynie do tworzenia kopii zapasowych w chmurze lub zdalnie. Aplikacja Surveillance Station jest niezależna od platformy i obsługuje odtwarzanie i zarządzanie za pośrednictwem popularnych przeglądarek, klientów Windows i Mac oraz aplikacji mobilnych.

Rejestrator DVA3221 jest już dostępny u sprzedawców i partnerów firmy Synology na całym świecie z 3-letnią gwarancją. Warto wspomnieć, że nowy rejestrator to nie jedyne urządzenie w ofercie firmy. Na liście znajdziemy też m.in. 6-kieszeniowy model NAS DS1621+ charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami. Sprzęt zapewnia ponad dwukrotnie większą moc obliczeniową względem poprzedniego modelu. Serwer DS1621+ obsługuje także opcjonalną kartę sieciową 10 GbE przyspieszającą środowiska sieciowe i zapewniającą większą liczbę jednoczesnych użytkowników. Obsługuje on również pamięci ECC i funkcję integralności danych wbudowanych w serce systemu operacyjnego DiskStation Manager (DSM). System DSM zawiera szereg rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, które znajdą zastosowanie w najczęściej występujących sytuacjach.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Synology przedstawia rejestrator DVA 3221

 0